Bear_and_balalaika не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Dnipro-M MG-18DX, Замовлення №DMEU-526331

Відповідь представника «Dnipro-M»
Нам дуже прикро, що виникла подібна ситуація. У будь-якому випадку ситуація буде вирішена, кошти повернуться і договір буде закритий. Ми працюємо над цим питанням та тримаємо на контролі. Також у якості вибачень за незручності вам було нараховано бонусні бали, які ви маєте можливість використати при наступних покупках. Приносимо вибачення за незручності, які виникли.
Стоимость товара 14000, которые зависли на месяц, бонусов 300, спасибо конечно. Мне в принципе ситуация не понятна, в других магазинах деньги в течение 2-3 дней возвращаются, это как-то новый опыт.
20 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «Dnipro-M» відповів на коментар Bear_and_balalaika
Ми перепрошуємо та робимо все можливе аби якнайшвидше вирішити ситуацію. Кошти будуть повернуті.
20 січня 2024 Відповісти
Ruslan_1900 не рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Компресор повітряний Dnipro-M AC-51, Замовлення №DM00-017162

Відповідь представника «Dnipro-M»
Руслане, самостійний ремонт веде до втрати гарантії та створює можливість ще більшої поломки. Саме тому ми наразі не реалізуємо запчастини та надаємо 3 роки гарантії.  Просимо написати нам в будь-який месенджер чи онлайн-чат на сайт dnipro-m.ua, або зверніться за безкоштовним номером гарячої лінії  0 800 200 500. Зробимо все можливе, для вирішення ситуації.
А если гарантия уже закончилась, что тогда? Эта прокладка стоит пару копеек, а вы навязываете свой сервисный центр, там где с меня сдерут втридорога. Если мне надо масло поменять, мне тоже нужно в сервисный центр обращаться? Эта прокладка расходный материал как и масло и такие вещи можно менять самому. Проще покупать товары в других магазинах, там где есть и запчасти.
27 вересня 2023 Відповісти
Представник магазину «Dnipro-M»
Руслане, просимо написати нам в будь-який месенджер чи онлайн-чат на сайт dnipro-m.ua, або зверніться за безкоштовним номером гарячої лінії  0 800 200 500. Зробимо все можливе, для вирішення ситуації.
28 вересня 2023 Відповісти
name777 рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Купив: Реноватор Dnipro-M MT-12 (20505000), Замовлення №116720

Відповідь представника «Dnipro-M»
Дякуємо за відгук та вибір Dnipro-M! Бажаємо, щоб реноватор й надалі був Вам вірним помічником, завжди справлявся з поставленими задачами та дарував чудові результати :) Користуйтеся із задоволенням ;)
Андрей Беляев не рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Хотів купити: Наждачний папір з отворами

Друзі, продовжуємо про дніпро-м. Там десь вже декілька негативних посилань на мій досвід з дніпро-м. На цей раз замовив наждачний папір з отворами для ексцентрикової машинки дніпро-м. Ну не виходить в мене з одним магазином, думаю, замовлю в іншому, який поруч - на Видубичі. На сайті є. Замовив. Смс прийшла, номер замовлення є, на мене очікують. Диво: час витратив, папіру немає. Ви думаєте, хоча б одне слово-вибачення за витрачений час і сили. Жодного.
Відповідь представника «Dnipro-M»
Андрію, зробимо все можливе, щоб повернути Вашу довіру до нашого бренду.
Друзі, продовжую анти-сагу-дніпро-м. Сьогодні як компенсацію витраченого часу і нервів дніпро-м перевели на мій бонусний рахунок 100 грн. В мене питання, я просив про це? Чому дніпро-м черговий раз просто взяли й принизили мене? Я що жебрак і намагаюсь від дніпро-м щось отримати? Ви до всіх так відноситесь? Заберіть з мого бонусного рахунку цю подачку, й не принижуйте черговий раз гідність інших людей.
5 серпня 2023 Відповісти
Представник магазину «Dnipro-M»
Андрію, ми неоднократно намагались з Вами зв'язатися для вирішення ситуації, та, на жаль, без успіху. Тому написали Вам у Вайбер. Ще раз повторно наберемо Вас.
7 серпня 2023 Відповісти
Андрей Беляев відповів на коментар Dnipro-M
Друзі, продовжую анти-сагу-дніпро-м. Напередодні забронював наждачний папір з отворами для раніше придбаної ексцентрикової шліфмашинки дніпро-м з отворами певної щільності у магазині біля ст.м. Зверинецька (м. Київ). Дивно, підтвердження прийшло годин через 10. Номер реєстрації – все є. Проте прийшло. Все підтверджено, все в наявності. На наступний день (сьогодні) на всяк випадок, враховуючи власний негативний досвід, зателефонував до кол-центру дніпро-м. Відповідь, так, є. Запросив, на всяк випадок, уточніть. Хвилин 10 очікував. Відповідь – немає. Добре, що не витратив час і нерви на контакт з конкретним салоном дніпро-м. Зайшов в ... – придбав папір необхідної щільності в 2 рази дешевше (й за власним досвідом, якісніше). Ви думаєте, слово у вибачення? Жодного. Протягом декількох діб вирішував питання щодо поповнення власного інструментарію вібраційною шліфмашинкою. Так в результаті відомого виробника з реєстрацію у Німеччині та 3-річною гарантію придбав без головного болю поруч зі мною дешевше, ніж у дніпро-м. Висновки робіть самі. Головне, що хотів довести – жодного слова у вибачення. Хотлайн, не видаляйте, все підтверджено зверненнями, СМС, чеками.
12 серпня 2023 Відповісти
Виталий Axeil не рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Электротример фореста, Замовлення №0690888

Відповідь представника «Dnipro-M»
Віталію, дякуємо за зворотний зв'язок. Вже передали інформацію для швидкого її вирішення та зв'яжемось з вами для уточнення деталей, щодо ситуації, яка виникла. Докладемо усіх зусиль, щоб ви залишились задоволені.
Аня Валюкевич рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Болгарка , Замовлення №.

г. Дніпро, вул. Кам'янська 40 Велике дякую Миколаю, допоміг з вибором, підказав, що треба. Дуже комунікабельній, привітливо ставиться, рекомендую продавцю и цей магазин.
Відповідь представника «Dnipro-M»
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що задоволені сервісним обслуговуванням. Завжди раді старатися для Вас :) Ваш Dnipro-M ;)
олег олег не рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Купив: Газонокосарка електрична Dnipro-M 32, Замовлення №11333

купив газонокосарку м - 32 - буквально серез місяць роботи почала "рвати" траву. Вся справа в їх ножах поганої якості - дешевий метал який швидко затуплюється. І проблема в тому що іншої фірми не підійдуть. А у них їх нема в наявності)), причому вже дуже довго , 32го розміру.
Відповідь представника «Dnipro-M»
Олеже, дякуємо за зворотний зв'язок. Можна самостійно провести заточку ножа при потребі, процес детально прописаний в інструкції. Його не потрібно точити до гостроти бритви, достатньо сформувати ріжучу кромку (із заводу вона є, просто покрита фарбою). Побажання для розширення асортименту ножами зафіксували.
У мене косарка виробник який набагато краще ніж Дніпро м і так само ніж я точу для кожного разу перед роботою з косаркою. Тому не робіть висновок про якість ножа косарки! Якщо ніж буде підпалений то це може призвести до поломки двигуна так як при попаданні на щось дуже тверде ніж приймає удар на себе та частково зношується. А прикладений ніж відправить ударна двигун напряму!Ніж газонокосарок має потребу заточки майже після кожного покосу. Сам метал легка заклака і це норма у всіх виробників тому при потребі треба самому знімати і точити . Це не так важко в це не гарантійний випадок бо ніж є розхідний матеріал
29 липня 2023 Відповісти
Андрей Битюков не рекомендує цей магазин
1 лютого 2023

Купив: Електропила Dnipro-M DSE-24DS (21372000), Замовлення №DMEU-115563

Представник магазину «Dnipro-M»
Андрію, усі відгуки наших Користувачів публікуються, оскільки ми завжди відкриті до конструктивного зворотного зв'язку щодо покращення інструменту. Просимо звернутися до нас в онлайн-чат на сайті або у будь-який зручний для Вас месенджер для уточнення інформації, оскільки за вказаним номером замовлення немає інформації. Докладемо усіх зусиль, щоб питання було вирішено, а Ви залишились задоволені.
Андрей Битюков відповів на коментар Dnipro-M
Не всі. Мій відгук (такий самий як тут) був на "модерації" десь добу, після того він просто зник. Я так розумію, його відхилили. Ба більше, після того як я його намагався опублікувати, вже з'явився відгук іншого користувача під цим товаром. Написаний на кілька днів пізніше мого. До того ж, я далеко не перший, хто пише, що негативний відгук саме про товар був не опублікований. Те що десь менеджер не спрацював і т.і. - таке є. Синхронізуйте тоді базу даних особистих кабінетів користувачів з БД контакт-центру. Щодо того, що немає інформації щодо такого замовлення. Зробив скріншот покупки з особистого кабінету, прикріпив його до основного відгуку
Представник магазину «Dnipro-M» відповів на коментар Андрей Битюков
Ваш коментар опубліковано, також ми намагались з Вами зв'язатися для вирішення ситуації. Як вже казали ми докладемо усіх зусиль, щоб питання все ж було вирішено.
Banana XD рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: Рукавички Dnipro-M Extra 10р, Замовлення №412116

Відповідь представника «Dnipro-M»
Доброго дня! Дякуємо за розгорнутий та приємний відгук Ми раді, що Ви задоволені інструментами та нашим обслуговуванням Щодо чеку - приносимо вибачення, проте всі покупки фіксуються за Вашим номером телефону З нетерпінням чекаємо на Ваші нові візити
Павел Бедаковский не рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Масло Dnipro-M моторне 4-тактне, Замовлення №DMEU-347971

Зроблено замовлення з отриманням в точці видачі. Прийшло повідомлення, що товар є на місці і можна забирати. В результаті потратив час, спалив бензин, щоб почути геніальну відповідь недоконсультанта: "Товару в наявності немає, все продали. Напевно глюк на сайті". Торгують пустим місцем.
Відповідь представника «Dnipro-M»
Павле, шкода, що Вам довелось зіткнутися з такою ситуацію. На жаль, був технічний збій і не вірно відобразилась інформація. Підкажіть, оформлювали замовлення в магазині міста Острог за адресою Незалежності, 49а, вірно?