Nazar Petsentiy рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Nad c 298, Фронтальні акустичні колонки Silver 500 Black Oak, Замовлення №254308772

Замовляв тут стереосистему, все пройшло добре. Товар прийшов вчасно в гарному вигляді. Звук стереосистеми мені подобається. Надалі я планую замовляти аудіокомпоненти теж тут за наявності. Рекомендую
arena22 рекомендує цей магазин
1 червня 2023

Купив: Фронтальні акустичні колонки LSX II Carbon Black, Замовлення №236601345

Купил в Трубочках акустику KEF LSX II. Заказывал их "под заказ". Получил их через 2 недели, как и было оговорено с менеджером. Колонки пришли на НП - наложенным платежом, в запечатанной заводом коробке. Магазин могу рекомендовать - всё прошло ок.
Serhii не рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Хотів купити: Додаткова батарея для зарядної станції RIVER Pro Extra Battery (EFRIVER600PRO-EB-UE)

Не розумію, навіщо вже цілий місяць висить товар, якого давно немає в наявності? Магазин працює на клікбейт.
Lucky KOT рекомендує цей магазин
3 жовтня 2022

Купив: KEF LS50 Wireless II, Замовлення №56399290

Очень Рад что заказал акустику в этом магазине, таких цен вы не найдете нигде по палате) причем мне сделали дополнительно, приятную скидку на эти Кефы. Очень доволен заказом, спасибо trubochki ! Настоятельно рекомендую!
Бог дан не рекомендує цей магазин
26 січня 2022

Купив: Audio-Technica ATH-AVC500, Замовлення №20400262727839

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка

Відповідь представника «Trubochki.shop»
Шановний, пан Богдан! Якщо гарантії не було зразу, то ми б могли вислати на наступний день, але Ви чомусь відноситесь до того типу клієнтів який «завжди правий», можна просто по людськи розібратись в ситуації. Ви краще будете писати комусь поганий відгук, щоб підпсувати репутацію. Насправді завжди знаходимо своїх клієнтів, які в нас замовляли по нашому списку замовлень і навіть якщо Ви втратили гарантійний, чи як у Вашому випадку Вам його не відправили ми все одно б допомогли Вам в сервісі, якщо б такий виник, але швидше за все так би не сталось тому що техніка якісна. Дякуємо за відгук, всього Вам найкращого! СЛАВА УКРАЇНІ!
AUM не рекомендує цей магазин
6 січня 2022

Хотів купити: Фронтальные акустические колонки Klipsch R-51M Black

Відповідь представника «Trubochki.shop»
Дякуємо за відгук Так більшість товарів під замовлення, але ми ж це обговорюємо перед оформленням власне самого замовлення, якщо Вас не влаштовує то можете замовити у тих в кого є в наявності, ми ж цим не гнітимо Ваші права. Гарантія є на весь товар! На рахунок повернення: якщо виникла така ситуація то вирішуємо по факту ситуації, але попередньо повідомляємо, що оформляти повернення не практикуємо. І з Вашої сторони писати відгук не маючи досвіду з нами співпрацювати, якось недоцільно.
Александр не рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Хотів купити: Фронтальні акустичні колонки Bar 9.1 3D Surround with Dolby Atmos (JBLBAR913DBLK)

У него ничего нет в наличии. На что не зайдешь нет в наличии. Тогда зачем декларировать цену на хотлайне? Реклама и кликбайт в чистом виде (((
Відповідь представника «Trubochki.shop»
Доброго дня, шановний Олександре! В описі товару чітко пише який є в наявності, а якого нема В чому власне проблема?... якщо Вас не влаштовує чекати, то це Ваш вибір, тим що товара який Вас зацікавив нема в наявності, ми не порушуємо нічиї права. Якщо звернете увагу на наш асортимент і ціни які ми пропонуємо, то зрозумієте "можливо", чому ми не можемо мати все в наявності.
ОМГ. Якщо всі магазини почнуть виставляти ціни на товари яких у них немає в наявності, то в що перетвориться хотлайн? Ходить по сайтах шукати де є де нема? Маячня! Не знаю де там правила, але не може бути щоб Адміністрація підтримувала перетворення сайту актуальних цін і наявності товару на сміттєзвалище типу "Не хочеш чекати, проходи повз". Асортимент якого нема, це дезінформація покупців.
12 січня 2022 Відповісти
Старик Хоттабыч рекомендує цей магазин
19 грудня 2021

Купив: Yamaha R-N602

У порівнянні з київськими продавцями які слабо орієнтуються в товарі, видно, що Юлія розбирається в асортименті та тримає Excel файл в голові. Я провів 5 годин обдзвонюючи київські магазини з некваліфікованими операторами, які мені клялися що 803 і 602 ямах більше не буде та намагалися мені продати Marantz, Denon та NAD :-), а Юлія доставила товар за 1 добу!
Di_27 не рекомендує цей магазин
9 травня 2021

Купив: Фронтальні акустичні колонки R-51PM Black

Сподобалося: асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Віталій Тарасович Герман рекомендує цей магазин
6 січня 2021

Купив: Фронтальні акустичні колонки PARTYBOX 100 (PARTYBOX100)

Замовив колонку Jbl partybox 100, швидко зв’язалися, оперативно відправили! Обслуговування на прекрасному рівні!