Влад Некрасов не рекомендує цей магазин
9 жовтня 2021

Хотів купити: Папір офісна Zoom А4, 80г / м2 (500л)

Сподобалося: наявність

ціна на сайті збільшена приблизно40-45 процентів,
Відповідь представника «Mak.trade»
Ціни на порталі Hotline оновлюються з невеликою затримкою, думаю всі знають що останнім часом ціна на офісний папір піднялась майже вдвічі і не завжди ціни були вчасно синхронізовані між нашим сайтом та порталом. Приносимо вибачення за це непорозуміння.
23 лютого 2017

Купив: 4 шт. Чернила ColorWay Epson XP100/XP215/XP225/XP320/XP420 200ml CW-EW610

Гість
Доставили своевременно, товар качественный, так бы всем компаниям работать!
23 лютого 2017 Відповісти
18 лютого 2017

Купив: ColorWay 13x18 (100л) 200г/м2 глянцевая, Замовлення №15720

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: видача товару на складі

Это был мой первый заказ в этом магазине, поэтому немного сомневался в качестве обслуживания, но когда мне позвонили на следующий день и сказали что у них магазин в Днепре, я был очень рад этому, потому что сам из Днепра.Сэкономил на доставке,поехал посмотрел на фотобумагу,пощупал и с удовольствием купил. Цены очень порадовали, надо будет еще что нибудь присмотреть.
Відповідь представника «Mak.trade»
Евгений спасибо за отзыв, рад что вам все понравилось и вы положительно оценили наш сервис. Заходите к нам снова, всегда будем рады видеть вас в нашем магазине. Уверяю вас если бы вы находились в другом городе доставка прошла бы так же быстро и комфортно. С ув. Александр.