Сергей Верминский рекомендує цей магазин
3 січня 2023

Купив: Кабелі HDMI та оптичний, Замовлення №№23243

Дмитрий Шахов не рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Yamaha Kino SYSTEM 3541: RX-V385 + NS-P41 Black, Замовлення №1441

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

бесплатная доставка это обман. мне доставка обошлась в 428грн. так же попросили предоплату 1400грн.
Назар не рекомендує цей магазин
14 листопада 2021

Хотів купити: Саундбар Yamaha YAS-108 Black

На сайті товар доступний, а по факту - ні. Рекомендую моніторити що ви продаєте і що у вас є в наявності.
Uliana Zigmunt-Helychak рекомендує цей магазин
3 листопада 2021

Купив: Синтезатор Yamaha PSR-E373

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Сергей Стасюк рекомендує цей магазин
25 лютого 2020

Купив: Інтегральний підсилювач Yamaha A-S501

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Редко пишу отзывы, но тут, чувствую, без него не обойтись) В магазине проконсультировали, сделали приятную скидку и доставили мой Yamaha A-S501 в течение часа после оплаты заказа (Киев). Отличный сервис и качество оборудования, буду обращаться еще
Відповідь представника «Yamahasalon.com.ua»
Здравствуйте, Сергей! Благодарим за Ваш заказ! Мы рады, что Вам всё понравилось! С уважением, Эксперты Yamaha в Украине
Сергей не рекомендує цей магазин
12 квітня 2019

Хотів купити: Стерео ресивер Yamaha R-S202 Black, Замовлення №549

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

avreliy83 не рекомендує цей магазин
1 березня 2019

Хотів купити: Мультимедийная акустика Yamaha NX-U02

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

товара нет в наличии хотя на хотлайн и на их сайте указано, что в наличии
Відповідь представника «Yamahasalon.com.ua»
Добрый день, У нас не написано на сайте, что есть в наличии. Возможно, вы ошиблись магазином С уважением, Эксперты Yamaha в Украине
Roman Yastreb не рекомендує цей магазин
27 листопада 2018

Хотів купити: Yamaha RX-V585 Black, Замовлення №362

Сподобалося: наявність, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

Зробив замовлення на AV Receiver в день проведення акції. На наступний день телефонує менеджер і говорить, що сьогодні ціна вже не акційна і потрібно оплатити повну вартість товару. Як ціна вже не акційна? Я робив замовлення в день проведення акції, а не наступний день! Як можна так працювати?!
Відповідь представника «Yamahasalon.com.ua»
добрый день, Роман Ситуация была спорная, и мы все равно пошли к вам на встречу. В результате, мы продержали для вас данный аппарат неделю, мы отказали другим клиентам, вы так не забрали. В любом случаи, ждем вас для других покупок. С уважением, Эксперты по Yamaha
13 жовтня 2017

Купив: Портативные колонки Yamaha TSX-14 Light

Замечательный магазин! Большой выбор, даже растерялась! Все оперативно, ребята молодцы. И колонки класс, как и цена на них)) Рекомендую! Удачи вам!