Константин рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: LATEXFAUNA — Senbernar, Замовлення №wscXsuqbD2E

Дякую, Вініла, що виручили з платівкою. Коли у одних вже не було її, а інші продавали по ціні х2. У вас було в наявності і по нормальній ціні. Завдяки швидкому отриманю, ще встиг підписати платівку на День Народження подрузі.
Відповідь представника «Vinyla»
Yura Erisov рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: TEAC TN3B, Замовлення №83046

Чудова команда! Допомогли обрати, проконсольтували та дуже швидко все надіслали. Ще й щіточка для вінілу у подарунок. Купував програвач. Рекомендації 100% позитивні! Дякую)
session victim рекомендує цей магазин
7 травня 2023

Купив: Програвач вінілових дисків Clearaudio Concept, Замовлення №78565

Легка комунікація, гарний сервіс. Дякую !
esmtp не рекомендує цей магазин
11 травня 2022

Купив: Real Cable Сonnectors BFA 6020-2C, Замовлення №Vinyla

Замовлення зроблене 07.05.2020 у вечері. До сьогодні 11.05.2022 14.30 зі мною ніхто не зв'язався з приводу наявності товару і умов оплати/доставки.