Igor Potimkov рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Фітнес-браслет Garmin Vivosmart 5 Black (Large) (010-02645-14/04), Замовлення №265603100

Магазин гарний , в мене зламалися фітнес трекер Гармін , я їм написав в по гарантії мені відправили нові
Люба Лозинська рекомендує цей магазин
19 лютого 2023

Купив: Фітнес-браслет Garmin Venu 2 Plus Cream Gold S. Steel Bezel w. Ivory Case and S. Band (010-02496-02/12), Замовлення №228727297

Задоволена покупкою, бо ціна за цей годинник супер. Переживала як буде виглядати на руці, чи не буде надто масивний, але мені подобається як виглядає в результаті. Комунікація з продавцем теж сподобалась, посилку отримала на наступний день.
Вікторія V рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Ваги підлогові електронні Tanita BC-730 White, Замовлення №226064154

Приємний консультант, все класно пояснив і допоміг у виборі. Вже не вперше замовляю в цьому магазині тому в якості товару впевнена! І доставили дуже швидко)
client789 рекомендує цей магазин
10 лютого 2021

Купив: Tanita RD-545-SV

Приємний, ввічливий консультант. Хотів зекономити на комісії, тому обрав передоплату. Запросили мінімальний платіж і через 5 днів передзвонили, що товар готовий до відправки. Після повної оплати товар було відправлено через годину, що приємно, оскільки купував достатньо дорогі електронні ваги. Повністю задоволений сервісом.
Відповідь представника «Media Komora»
Дякуємо за купівлю у нашому магазині та за Ваш відгук! =)
status75 рекомендує цей магазин
15 лютого 2020

Купив: Автомобільний відеореєстратор Garmin Dash Cam 66W (010-02231-15)

Дужа велика вдячність за роботу, все чітко і якісно. По термінам гарантій не було, але замовлення прийшло майже відразу, а це було надважливо через те, що товар купувався на подарунок.
Відповідь представника «Media Komora»
Дякуємо за купівлю у нашому магазині та за Ваш відгук! =)
Vitaliy Bozhyk рекомендує цей магазин
19 вересня 2019

Купив: Razer Sairen X

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Загалом все сподобалось, товар прийшов, все добре та якісно. Єдиний мінус, або я чогось не зрозумів, це ціна. Мікрофон коштує 2899 грн, я оплатив передплату 197 грн, але на НП прийшлось заплатити 2773 грн. (без врахування доставки), хоча 2899-197=2702 грн. повинна бути ціна, тобто переплата в 71грн. вийшла. Був би дуже вдячний, якби проблема вирішилась, всі накладні можу надати.
Відповідь представника «Media Komora»
Віталій, дякуємо за купівлю у нашому магазині та за Ваш відгук! При оформленні замовлення Ви обрали оплату на поштовому відділенні накладеним платежем. А при оплаті накладеним платежем Нова Пошта враховує свою комісію (2%+20 грн від суми оплати) за оформлення грошового переказу.
kovany рекомендує цей магазин
10 квітня 2018

Купив: GPS-навігатор для вантажівок

Все чудово! отримав, умови як домовлялись! дякую за детальне пояснення!
bftd не рекомендує цей магазин
12 червня 2017

Хотів купити: СМАРТ-ГОДИННИК GARMIN FENIX 3 GRA

Відповідь представника «Media Komora»
Дякуємо за увагу до нашого інтернет-магазину. Питання технічної помилки невідповідності ціни, вказаного Вами годинника, між зазначеною на Хотлайн і нашому сайті у сумі 100 грн було вирішено одразу після вашого відгуку. Ми старанно та совісно працюємо для задоволення потреб своїх клієнтів. Дякуємо Вам за зауваження та просимо надалі звертатись із питаннями чи пропозиціями за зазначеними на сайті контактними даними.
21 березня 2017

Купив: GPS-навігатор багатоцільовий Garmin GPSMAP 64 (010-01199-00)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, відвантаження товару

Плюси: -низька ціна -хороша якість товару -безкоштовна доставка по місту -ввічливий персонал Мінуси: -незначна затримка з доставкаою через відсутність товару в магазині (довозили зу складу іншого міста)
Відповідь представника «Media Komora»
Людмила, дякуємо Вам за хорошу оцінку. Раді, що Ви задоволені купівлею у нашому інтернет-магазині.