Евгенй не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2022

Хотів купити: Кухонная вытяжка Jantar TLK 650 LED 60 WH, Замовлення №800

Сьогодні (03,10,2022) вже рівно 7 днів як я замовив кухонну витяжку. Витяжку ще не відправили, на мої нагадування вибачаються і відповідають, що ось-ось вже завтра відправлять. Але не відправляють і навіть не передзвонюють. Вечором прийшла SMS : вибачте, Ваше замовлення скасоване. Без пояснень, Дозвонитися до магазину неможливо. НЕ Рекомендую цей магазин. Проморочили голову 8 днів, без пояснень. За цей час я б уже купив витяжку у конкурентів, і встановив її. Не рекомендую
Сергей Думал рекомендує цей магазин
2 липня 2020

Купив: Шланг садовий Cellfast 16-220 (HOBBY ATS 3/4\'\' 25m)

Відповідь представника «ART-VK»
Дякуємо, що купуєте у нас
12 липня 2017

Хотів купити: Мясорубка zelmer 1200.84Symbio

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

13 лютого 2017

Купив: Электрическая сушилка для фруктов и овощей PROFIT M ЕСП-01 ч., Замовлення №985

Не сподобалося: видача товару на складі

Day-mne рекомендує цей магазин
7 лютого 2017

Купив: опрыскиватель маролекс, Замовлення №1147

Купил три опрыскивателя маролекс на 9л, 2л и 0,5л, сучкорез "брадас". 1) реально самая низкая цена во всем интернете, 2) быстрая и четкая отправка, 3) работают на чистую "пятерку". Очень доволен этим интернет магазином.
Відповідь представника «ART-VK»
Спасибо за отзыв, будем стараться и в дальнейшем держать уровень.