Shaman01 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 березня 2024

Хотів купити: Смартфон Motorola Moto G32 6/128GB Satin Maroon (PAUU0029)

Неактуальна наявність, ні на Хотлайні, ні на сайті магазину.
эльхан керимов рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Телефон Motorola G32, Замовлення №20450784287001

Андрей Богданов рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 Black (BHR6008GL, BHR6007CN), Замовлення №12320

Купував у цьому магазині ma band 7 це в жовтні 2022 року, а в червні 2023 року він вийшов з ладу Звернулися в магазин і через деякий час нам його замінили на новий такий же з новим терміном гарантії Тому не хвилюйтесь, шанс браку товару ніхто не відміняв, а вот гарантії магазину були виконані в повному обсязі
Okean рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Смартфон Motorola E40 4/64GB Carbon Gray (PAVK0005), Замовлення №35426

Приємна ціна, уважне ставлення, професійне консультування. Замовлення виконано оперативно. Покупкою смартфона Motorola Е40 задоволений. Збираюсь і надалі замовляти товари в цьому магазині.
Олег рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Motorola G72 8/128GB Meteorite Gray, Смартфон Motorola G72 8/128GB Meteorite Gray (PAVG0004), Замовлення №Wm000000340

Рекомендую цей інтернет-магазин. Замовив в 16:00, забрав телефон в 18:00. Найменша ціна, телефон вироблений місяць тому!
Serg Melnikov рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Смартфон Motorola Moto G13 4/128GB Matte Charcoal (PAWV0015), Замовлення №WM000000281

Швидко. Доставка кур'єром. Товар сертифіковано для UA.
Artem Vishnyak рекомендує цей магазин
8 липня 2023

Купив: Motorola g32, Замовлення №0302

Valerii Р рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Купив: Смартфон Motorola G72 8/128GB Meteorite Gray (PAVG0004), Замовлення №WM000000286

Магазину та консультанту Артему, величезне спасибі за чіткість і професійну консультацію з можливістю порівняти Motorola g32 з g72! Придбав g72 - задоволений на 100%!
димонъ пляжный гастролеръ dimon beach hunter рекомендує цей магазин
14 травня 2023

Купив: Смартфон Motorola Moto G23 8/128GB Matte Charcoal (PAX20009), Замовлення №12635

Купил уже второй телефон Моторола в этом магазине все ок
Руслан Сокол рекомендує цей магазин
19 березня 2023

Купив: Смартфон Motorola Moto G23 8/128GB Matte Charcoal (PAX20009), Замовлення №5555

Приємне обслуговування персоналом магазину, дякую за Вашу роботу, вдячних клієнтів та багато продаж!!!!