Plumelet не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Хотів купити: Тепла підлога. Нагрівальний мат DC Mat 160, 7кв.м, 1120Вт

На интересующий меня товар сказали нет гарантии и начали предлагать другой, который намного дороже. В другом магазине таких проблем не возникало. Не рекомендую этот магазин.
IT Job не рекомендує цей магазин
13 жовтня 2022

Хотів купити: Реле напруги ZUBR SR1 red, Замовлення №49896

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Хотите проблем, добро пожаловать. И не исправляются
Natalia1215 Natalia не рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Хотів купити: Розетка с заземлением Asfora Белый EPH2900121, Замовлення №1

Не сподобалося: оформлення замовлення

Доброго дня! Менеджер з продажу взагалі не клієнтоорієнтовний. На конкретні запитання по товару , була не допомога, а відповідь перейдіть на наш сайт і там все є. Мабуть, коли клієнт дзвонить , то має отримати відповідь більш детальну, ніж перейдіть на сайт нашого магазину.
Leonid Ochkur рекомендує цей магазин
4 лютого 2021

Купив: Автоматичні вимикачі,реле напруги,ПЗВ,ящик розпридільчий., Замовлення №32536

Рекомендую. Зробив замовлення і на другий день отримав все що потрібно, ще й доставка за рахунок магазину. Дуже дякую.
Zahar Parhomenko рекомендує цей магазин
4 грудня 2020

Купив: Фурнитура Шнейдер Електрик.

Не давно сделал заказ в данном интернет магазине,после заказа на следующий день меня набрал парень, к сожалению имени уже не помню, и как выяснилось что я сделал ошибку в заказе вместо одноклавишных выключателей, заказал одноклавишные кнопочные,хочу по благодорить менеджера который быстро выявил ошибку.Товар получил во время, и в полной комплектации.Вся фурнитура Шнейдер Електрик.
Andrey_dp не рекомендує цей магазин
14 серпня 2020

Хотів купити: Электрофурнитура LEGRAN, Замовлення №26410

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Vbond не рекомендує цей магазин
8 липня 2020

Хотів купити: Реле напряжения для защиты отдельных приборов 16A HS electro (УКН-16р), Замовлення №25028

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Заказ невозможно получить. Цена, видимо, указана некорректно.Получить информацию о наличии реле после трех попыток так и не удалось. Не советую терять время.
23 червня 2020

Купив: Автоматичні вимикачі, диф автомат , реле напруги, Замовлення №24467

17.06.20 зробив замовлення , на другий день сказали що відправлять 19.06.20. Вечером телефонують що по технічних причинах відправлять аж 22.06.20 телефоную до них сам говорять що відправлять . Но 23.06.20 так і ніхто нічого і не відправив
SP1N3BR8KER рекомендує цей магазин
25 квітня 2020

Купив: Schneider Asfora, Замовлення №22368

Все хорошо кроме доставки - курьера ждал более трех часов после озвученного планового времени доставки.
Анастасия111 рекомендує цей магазин
21 січня 2020

Купив: Розетка с заземлением Asfora, Замовлення №19516

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, сервісна підтримка

Сделала заказ, все очень быстро оформили, черeз день забрала заказ в полной комплектации. Осталась довольна, уже не первый раз делаю заказ, всегда все хорошо.