sophffi_ рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Купив: Кухонна мийка Franke Maris MRX 110-50 122.0598.741, Замовлення №20867

Milka рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Змішувач для кухонної мийки Eos Neo Pull-Out 115.0613.671, Замовлення №21928

Людо4ка рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Купив: Змішувач кухонний Franke Lina (115.0626.055) oнікс + мийка, Замовлення №23178

Купувала у FRANKE - PARTNER 24 липня. Це було моє перше знайомство з цим магазином. З перших секунд розмови з менеджером магазину було зрозуміло, що я спілкуюсь з обізнаною людиною. Мене цікавила мийка та змішувач до неї, основним критерієм вибору був колір, ну і щоб по розмірам підійшла Мені було запропоновано 3 варінти і відпрвлені відповідні фото для огляду. Врешті решт я зіпинилася на моделі Lina. Вважаю, що це найбільш позитивний варіант співпраці. Ви молодці!
Максим Пасальський рекомендує цей магазин
10 жовтня 2022

Купив: Кухонная мойка Franke UBG 610-78 114.0574.961, Замовлення №19581

4 жовтня брав тут ряд приспособ для кухні,мийку, змішвувач, дошку. Все замовлення обробили за хвилину і через декілька годин я його зміг забрати. Якістю я цілком задоволений, тому раджу його і сам ще завітаю.
Алла Мисюна рекомендує цей магазин
5 жовтня 2022

Купив: Franke Neptune Clear Water 115.0370.689

Все доволі оперативно - менеджер швидко зателефонував, гарно у подробицях все розповів. Замовлення привезли того ж дня за декілька годин. Замовляла три одиниці товару і отримала всі три у належному стані. Характеристики і ціна на сайті були вказані вірно.
Sergii ХХХ не рекомендує цей магазин
26 серпня 2022

Хотів купити: Кухон мийка Franke Basis BFIG BS1-70 5840.00 5:340.001 1 (154.0272-009) грантка-вр она- оборотна, Замовлення №14418

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Відповідь представника «FRANKE - PARTNER»
Добрий день! Вас було проінформовано про те, що на складі пересорт і товару немає в наявності. Відповідно до цього було запропоновано повернути кошти або інший колір з максимальною знижкою. Проте Ви вели себе не зовсім коректно по відношенню не тільки Романа, а і до іншого менеджера дівчини, після чого вона відпросилася із-за емоційного стану. Номер карти Ви відмовилися надавати, тому чекаємо на номер карти для повернення коштів
Dima Korol рекомендує цей магазин
20 липня 2022

Купив: Смеситель для кухонной мойки Franke Orbit Pull Out 115.0569.461, Замовлення №14107

Быстро и удобно. Товар пришел без следов использования
Юлия Трофимова рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: Кухонная мойка Franke S2D 611-78 143.0621.190

Все быстро и четко - оформили, отправили, доставили.
Малия Арджент рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: ДОЗАТОР FRANKE ACTIVE PLUS SUPER METALLIC SD (119.0547.906) ЧЕРНЫЙ МАТОВЫЙ

Взяла тут дозатор плюс мийку, витяжку та змішувач до кухні. Замовлення виконали дуже швидко і привезли додому вже за годину. Кожний елемент новий без зовнішніх пошкоджень і повністю робочий. Магазином залишилась цілком задоволена.
Даниил Лупина рекомендує цей магазин
16 грудня 2021

Купив: Кухонная мойка Franke Urban UBG 611-62 (114.0574.951) гранитная - врезная - оборотная - цвет Бежевый

Мийку придивлявся заздалегіть і передивився доволі багато магазинів, цей магазин привернув мою увагу наявністю мийки у каталогу хотлайн, тому і вирішив купити. Мийка приїхала за дві доби на відділення пошти, гарно упакована, ціла і без пошкоджень. Всі документи були у пакунку.