klik.ctc не рекомендує цей магазин
17 серпня 2022

Хотів купити: Сетевое зарядное устройство Samsung EP-TA12EBEUGRU

Михайло не рекомендує цей магазин
5 червня 2022

Хотів купити: Захисне скло для планшета BeCover Защитное стекло для Lenovo Tab P11 TB-J606F / P11 Plus (705905)

Вже не перший раз знаходжу від цього магазину товар в hotline, але коли переходиш за посиланням товару на їх сайт, там завжди його немає в наявності.
Bortnik.igor не рекомендує цей магазин
22 березня 2022

Купив: Обложка Ultra Slim Origami BeCover для PocketBook 740 Inkpad 3 / Color / Pro Good Night (707164) [Цв

магазин закрылся, деньги не вернули.
smartcustom не рекомендує цей магазин
14 вересня 2021

Хотів купити: Чехол-книжка BeCover Smart Case для Asus ZenPad S 8.0 Z580

В наличии нет заявленного товара. Снимите предложение.
Відповідь представника «BeCover»
Добрый день. Данной позиции нет в наличии. С ув. Becover.
Т.е., у Вас можно купить данную позицию под заказ?
15 вересня 2021 Відповісти
Simbaspride рекомендує цей магазин
17 січня 2019

Купив: Защитное стекло BeCover для Meizu 16 Black (702989) [Цвет: Черный], Замовлення №839

Не сподобалося: замовлення через корзину

Чехол и стекло в одном месте - это супер! Заказал, оплатил, через час отправили. Единственное замечание: кнопка заказа на сайте была неактивна, поэтому пришлось перезванивать и по этому параметру я ставлю "минус" для характеристики "удобство корзины". В остальном магазином очень доволен - менеджер приветлив, товар пришел на следующий день в идеальном состоянии и так же идеально запакован (учитесь другие магазины!!!). Спасибо!
sanchosz не рекомендує цей магазин
23 листопада 2018

Хотів купити: Sumsung Galaxy Tab

Не сподобалося: замовлення через корзину

хотел сделать заказ, но антивирус кричит нельзя на сайт магазина идти. Там страшный JSCoinmainer. Я пас у них что-то покупать
Vadym Hrynishyn рекомендує цей магазин
31 травня 2018

Купив: Защитная пленка для телефона BeCover Защитная бронированная пленка на обе стороны для Samsung Galaxy

Замовляв плівку по телефону. Забирав в місці самовивозу (з поклейкою). Через те, що прийшов під кінець робочого дня, співробітнику магазину довелось затриматись, за що йому дякую. Поклеїли не ідеально (з невеликою кількістю дрібних прошарків повітря під плівкою) бо телефон зі скругленими краями, проте вибачились і гроші за плівку не взяли. Мене така поклейка влаштувала, тому що плівку розглядав як тимчасовий протектор, поки не прийде з-за кордону захисне скло. Роботою магазину задоволений.