Виктор Николаевич рекомендує цей магазин
19 червня 2021

Купив: Средство Karcher RM 619 моющее для автомобилей (автошампунь), 5 л (6.295-360.0), Замовлення №17051

Отличный магазин, ненавязчивый сервис.
Відповідь представника «Смартс»
Здравствуйте Виктор! Спасибо за отзыв! Ждем за новыми заказами! :)
volos_86 рекомендує цей магазин
3 червня 2021

Купив: Автомобильное зарядное устройство Xiaomi Car Quick Charger 3.0 (2USB+Type-C) (CZCDQ02ZM) Silver, Замовлення №16694

Мне все понравилось. Быстро, четко, без лишних вопросов. Купил, оплатил, получил. Рекомендую
Відповідь представника «Смартс»
Здравствуйте! Рады, что Вас понравилось :) Обязательно ждем Вас снова! Отличного настроения :)
Phantom рекомендує цей магазин
5 лютого 2021

Купив: Килимок для миші Razer Gigantus V2 M Speed/Control (RZ02-03330200-R3M1), Замовлення №113061

Швидко зателефонували, відправили навіть раніше домовленого, товар прийшов цілим, ціна хороша. Магазином задоволений.
Відповідь представника «Смартс»
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук! Будемо чекати за новими замовленнями! :) Гарного настрою!