Denis Soldatov не рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Хотів купити: Premiorri Solazo 215/60 R16 95V, Замовлення №MY1277

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Наверное стандартная ситуация во многих магазинах, цена не соответствует. Сделал заказ по 1495 перезвонили и уже 1610. К тому же автответчик магазина Гараж в начале звонка)
Відповідь представника «Arant»
Доброго дня. Із за змін курсу валют НБУ, сьогодні відбулось підняття цін. Ви попали на момент перерахунку цін. Вибачте за не зручності.
Представник магазину «Arant»
22 липня 2022 Відповісти
Вирченко Владимир не рекомендує цей магазин
13 квітня 2018

Хотів купити: Matador MP 47 Hectorra 3 195/55R15

Сподобалося: замовлення через корзину, видача товару на складі

Утром сделал заказ. Пол дня ждал звонка. По факту - товар из наличия на сайте убрали, а мне так и не перезвонили. Даже по почте или СМС не уведомили, что товар отсутствует.
Oleg_VR рекомендує цей магазин
26 вересня 2017

Купив: Шина Debica Frigo 2 175/65 R14 82T, Легкосплавний диск ZW 610 (R14 W6.0 PCD5x100 ET35 DIA57.1), Замовлення №MY15

Подзвонив - Уточнив нюанси по підбору дисків - Заказав. Забрав на наступний день з точки самовивоза. Рекомендую.