Евгений Бойченко не рекомендує цей магазин
3 червня 2023

Хотів купити: Велокрісло дитяче Polisport Koolah 29", brown/green (8631400030)

Думав купити це крісло. Зателефонував до магазину, запитав, чи є розстрочка. Сказали є. Приїхав на Шулявку. Розстрочки нема. Бачу на кріслі цінник -1630. Гаразд, говорю, за цю ціну придбаю. Прийшли до каси, вибачте цінник не вірний цина 2230. Тільки дарма прокатався. Дуже поганий сревіс, марно витраценний час и гроши.
Velo Illuminate рекомендує цей магазин
14 січня 2022

Купив: Велосипедні штани Leatt Pants MTB 4.0 (Black), Замовлення №114539

Мене все влаштувало, товар підійшов, відправили вчасно. Рекомендую
pokemon717 не рекомендує цей магазин
4 січня 2022

Хотів купити: Сертификат на покупку

hyde не рекомендує цей магазин
14 жовтня 2021

Купив: Giant Recon HL500+TL100 Combo, Замовлення №112265

Прийняли замовлення 07/10, сказали трохи почекати бо зі складу везти, має бути на початку тижня, тобто 11-12 жовтня Самі не зв'язуються, після дзвінка виявилось що товару немає і не буде.
overfunk не рекомендує цей магазин
1 серпня 2021

Хотів купити: Вело шлем FOX FLIGHT SPORT HELMET

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Texnar не рекомендує цей магазин
13 липня 2021

Хотів купити: Joes CHAIN ??LUBE DRY 100 ml, Замовлення №106633

Сподобалося: наявність, асортимент

Не сподобалося: замовлення через корзину

Online не рекомендує цей магазин
8 липня 2021

Хотів купити: велоодяг, Замовлення №106933 від 2021-07-04

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Artem не рекомендує цей магазин
29 червня 2021

Купив: Велосипедная цепь Sram PC850,Кассета Sram X5 PG-850,Покрышка Hutchinson Python 2 29X2

ioan не рекомендує цей магазин
22 травня 2021

Купив: Защита пера Scott Aspect Размер: One Size, Замовлення №103018

купил защиту пера scott aspect под велосипед scott aspect 740. то что пришло по заказу, оказалось раза в три по размеру меньше чем должно быть (просто не могу натянуть это на раму), при этом на сайте у них заявлена совместимость со всей линейкой велосипедов scott aspect.
Gloomy Titan Of Loneliness не рекомендує цей магазин
7 травня 2021

Хотів купити: Leatt Jacket MTB 2.0

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент

Товара в наличии не оказалось. Хотя я специально перезвонил и уточнил наличие.
Відповідь представника «VELOOnline»
Добрый день. В пик активного сезона рекомендуем бронировать товар через сайт. Бронь за вами сохраняется до 5 дней. В случае если вы просто по телефону уточнили наличие, этот товар может быть продан в ближайшие минуты после вашего звонка.