Відгуки ringoo | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин ringoo

Вибрані 16 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• 11 серпня 2022 р.

Магазин не рекомендую. Замовляла телефон для мами, вибрала саме цей магазин, бо було зазначено, що доставка новою поштою безкоштовна. Мало того, що вони пропонували мамі розпакований вже телефон відправити (добре що не погодилася) так ще й доставка вийшла 155 грн. І не знаю по чій вини, але замовлений товар в неділю отримали лише в четвер, бо телефон поіхав на Дніпро замість Коломиї.

• 9 серпня 2022 р.
відвантаження

На сайті вказано, що доставка безкоштовна, але як з’ясувалося, що під час воєнного стану доставка за ваш рахунок. Доставка в поштомат теж під час воєнного стану у них не працює.
Конкуренти ж без проблем доставляють в поштомат і роблять знижку на безкоштовну доставку від певної суми замовлення.
Магазин не раджу. Їх підтримка навіть не запропонувала якось вирішити ситуацію.
Компанія просто розраховує на те, що ви не скасуєте замовлення і заплатите за доставку, бо замовлення вже розгорнути

JBL Flip 6 Black

• 28 липня 2022 р.
відвантаження

Заказал на сайте, оплатил.
все виды доставки были бесплатными. выбрал доставку их курьером по городу.
перезвонили, сказали, что такой доставки нет. договорились доставить через НП.
как оказалось в моем городе у них товара нет. доставка через НП вышла в 2 раза больше по непонятной мне причине (они объяснить мне не смогли так же).
отпарвили товара через 3 дня от обещанного.
В итоге: никогда тут не покупал, в дальнейшем не планирую и никому не советую.

Номер замовлення: 51978
Акустика Divoom Voombox-Power Black

• 28 липня 2022 р.
відвантаження

Замовив телевізор, оплатив, погодили доставку. Через декілька годин набрав консультант, сказав що ціна товару змінилась і тепер телевізор коштує на 1 тис. грн більше. Від покупки відмовився, не рекомендую даний магазин

Телевізор Nokia Smart TV 3200A

• 22 червня 2022 р.

Конвектор електричний Bonjour CEG BL-Meca/M (1500W)

• 10 червня 2022 р.
відвантаження

Выбрал товар, оплатил его картой на сайте, после этого не пришло ни смс, ни звонка, ни сообщения на почту.
Звонил пол часа, мне никто не отвечал, после часа где-то мне перезвонили (Причём с вопросом "Вы звонили?") спросил про мой заказ что б узнать что вообще с ним, сказали что товара нет, а деньги будут заморожены на счету дня 3-4 , так же сейчас обновил страницу в магазине спустя два часа , товар так же числиться в наличии, не советую тут брать тем более оплачивать товар заранее

Набір для вина HuoHou 4 в 1 Electric bottle openner Deluxe Set HU0090

• 7 червня 2022 р.

зробив замовлення але перетелефонували сказали що його нема в наявності і то на наступний день

• 11 лютого 2022 р.
відвантаження

При замовленні менеджер запевняв, що телефон запакований і це ніякий не вітринних варіант.
При отриманні виявилось, що телефон розпакований, але продавчиня запевнили, що він не був в користуванні. Плівки на екрані не було, бо може й не мало бути.
Приніс додому, роздивився в окулярах. І є потертості та легкі подряпини.
Не смертельно, але неприємно.

телефон Ergo 282

• 8 січня 2022 р.
відвантаження

Мне нужно было срочно получить камеру, о чем я предупредил менеджера магазина и мне пообещали отправку "завтра". В итоге неделя. Потом сказали что на выходных их склад не работает, ждите понедельника, а в понедельник что склад перегружен и хотя товар уже пришел отправить его не смогут. В итоге я получил товар через 9 дней и оказалось что они выслали не ту камеру! Менеджеры не компетентные, обещают и не перезванивают. Если бы я знал информацию о задержках заранее, то сразу заказал бы в другом розгорнути

Xiaomi Mi Home Security Camera 1080p Magnetic Mount (QDJ4065GL, MJSXJ02HL) IP-камера відеоспостереження

• 21 грудня 2021 р.

Опыт общения с магазином исключительно отрицательный, наличие товара в магазине не актуально, ждал отправки неделю за предоплаченныей товар, который в итоге забыли отправить вовремя и вишенка на торте — насадок пришло не две, как указано в описании, а одна.
В итоге звоню только я, мне никто не презванивает, проблемы утопающих... По товару так и не отправили вторую насадку.
Категорически не рекомендую магазин.

Насадка до зубної щітки Xiaomi Brush head 2-pk P5