denyskyrychko не рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3)

НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Три дні опрацьовували замовлення, а потім кажуть, що ціна не відповідає дійсності.
Олег Омельяненко рекомендує цей магазин
4 листопада 2022

Купив: power bank, Замовлення №9074

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Замовляв Power bank. Наявність та ціна актуальні. Відправили через пару годин. Задоволений.
Алина Бараненко рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Смартфон Sigma mobile X-TREME PQ39 ULTRA Black

Замовляла на сайті телефон і повербанк . Сподобалась консультація , спеціалісти допомогли з вибором потрібної моделі , порадили який взяти повер банк . Оплата зручно через онлайн сервіс . Доставка швидко і оперативно . Рекомендую цей магазин , там працюють профі ))
Анатолий Головко не рекомендує цей магазин
19 травня 2022

Купив: Apple MacBook Pro 13, Замовлення №8570

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Віталій Козловський не рекомендує цей магазин
6 квітня 2022

Купив: SSD накопичувач Samsung 870 EVO 500 GB

Orest Gavur не рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 13 mini 256GB Starlight (MLK63), Замовлення №5118

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

товару звісно ж не виявилось, пропонували інший за іншою ціною Трата часу
Ярослав Мендрик рекомендує цей магазин
18 листопада 2021

Купив: Веб-камера Xiaomi iMiLab W90 Auto Webcam Pro Global (CMSXJ23A)

Постоянно отщёлкивается задняя вставка с кабелем из корпуса камеры. Ну она стоит себе и стоит Подклею наверное немного или просто аккуратно буду. Но уже из коробки я ее достал вот так. Магазин не рекомендую, были вежливыми и перезвонили когда было опоздание по отправке, Но нужно товар просматривать перед отправкой на предмет брака. Тем более что коробка была открыта.... Не внимательные...
Vitaliy Oryshko рекомендує цей магазин
2 серпня 2021

Купив: iPhone XR 128GB Black

Все пройшло чудово, дякую за швидку доставку, телефон забрав в одному із магазинів партнерів. РЕКОМЕНДУЮ!!!
Yurii Boiko не рекомендує цей магазин
29 липня 2021

Хотів купити: Ноутбук Apple MacBook Pro 13

Хотів придбати у них макбук. Залишив заявку. Так ніхто і не звязався. Не рекомендую))
Анна Кочетова рекомендує цей магазин
16 липня 2021

Купив: Apple iPhone 12 128GB White (MGJC3), Замовлення №3372

Отличный магазин, приятные цены, быстро оформили и доставили заказ, официальная гарантия. Рекомендую