Eugene Zh рекомендує цей магазин
5 жовтня 2020

Купив: Рушникосушка Стандарт Paladii 8

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Магазин можна радити не лише за відповідність цін чи наявність товару. В моєму випадку якраз відсутність обраної моделі дозволила по-справжньому оцінити клієнтоорієнтованність FatHouse. Все було доречно й ненав'язливо, одним словом - професійно, як і має бути в сфері продажів. Сподіваюсь, інші покупці теж переконаються в цьому - магазин однозначно раджу!
Виталий Войнов рекомендує цей магазин
19 травня 2020

Купив: Раковина Snail Афродіта на тумбу з литого штучного мармуру 920x185x580 мм (108H400), Капучино

Хороший магазин, прислали заказ целым, упаковка хорошая. Товар как в описании.
Марго 988 рекомендує цей магазин
30 квітня 2020

Купив: Кухонна мийка Galati Patrat гранітна, врізна 520x200x600 мм (10489)

Продавец прислал заказ хорошо упакованным. Пришло все целое, без повреждений. Подарок тоже пришел вместе с заказом, как обещали.
ВІталій Куршаков рекомендує цей магазин
1 квітня 2020

Купив: Вантажопідйомний стіл Vulkan SYTJ-35S гідравлічний, 350 кг/1.3 м (92028), Жовтий, Замовлення №00948

Відповідь представника «FatHouse»
Просимо дописати кілька слів, наприклад про товар чи процес покупки, так як відгук може не пройти модерацію. Дякуємо за Вашу увагу! Ваша думка дуже важлива для нас та покупців!
CODEONETEAM не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 жовтня 2019

Хотів купити: Умивальник EGE Vitrifiye Lagina (35831)

Отличная скидка!
Відповідь представника «FatHouse»
Добрий день! Дякуємо за виявлену помилку! Декілька днів тому ми запустили бонусну програму. Бачимо що конкретно в вспливаючому вікні ціна порахувалась не правильно, на картці товару ціна відповідає дійсності, ось перевірте будь ласка https://fathouse.com.ua/product/ege-lagina-rakovina-800-mm (Ціна може на кілька гривень гуляти через зміну курсу, а синхронізація відбувається з Хотлайном раз в день). Крім цього, за завдані незручності ми надамо Вам додаткову знижку! Помилку ми обов'язково виправимо в понеділок! Розібрались! Менеджер оновлювала акції, десь приблизно годину декілька були вимкнені, от Ви якраз попали в це вікно. Ми обговорили механізм щоб схожі ситуації більше не виникали! Звертайтеся, за завдані незручності ми надамо Вам додаткову знижку!
Meduzza рекомендує цей магазин
27 березня 2019

Купив: Grohe Змішувач для раковини Eurosmart Артикул: 32467002, Замовлення №00550

Купила кран на цьому сайті. Швидко передзвонили, уточнили замовлення, відправили, та ще й безкоштовна доставка! Сайт зручний для замовлення. Рекомендую!
natatulia рекомендує цей магазин
22 березня 2019

Купив: studio glass classic 3-48

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Замовляла в магазині FatHouse два дзеркала. В телефонному режимі мені відповіли на всі питання, а виготовили дзеркала навіть швидше, ніж обіцяли. Товар прийшов надійно запакований. Однозначно рекомендую цей магазин.
Ярик Ребрий рекомендує цей магазин
22 березня 2019

Купив: Драбина-телескоп розкладна металева Elkop B-45 (37896), Замовлення №548

Дуже задоволений цим магазином. Замовив драбину і отримав на наступний день зранку, оплатив на карту, то вони ще й доставку зробили безкоштовну! Крутий інет магазин, рекомендую!
HA3AP рекомендує цей магазин
25 січня 2019

Купив: Бетонозмішувач редукторний Vulkan MV-140R, Замовлення №00458

Відповідь представника «FatHouse»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Приємно було мати з Вами справу, звертайтесь ще.
2 жовтня 2018

Купив: Умивальник Snail Селена (104A100), Замовлення №303

Замовляла в цьому магазині раковину. Дуже сподобалась швидкість - передзвонили уточнити деталі, оплатила на картку і відправили в той же день, не дивлячись на те, що був вечір. Порадувала безкоштовна доставка. Рекомендую.
Відповідь представника «FatHouse»
Щиро вдячні за позитивний відгук! Будемо раді допомогти Вам в майбутньому, звертайтесь.