Антон Лысенко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Планшет Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Graphite (SM-X115NZAE), Замовлення №36550

В который раз заказываю в этом магазине. Быстро, вежливо, с позитивом. И, конечно же, техника с официальной гарантией, и с приятной ценой. Рекомендую ребят
kiddy не рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Хотів купити: Вертикальний миючий пилосос FC 5 Premium (1.055-460.0)

На сайті товар в наявності, а насправді його немає
DIM рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Galaxy Buds FE Graphite (SM-R400NZAASEK), Замовлення №Код товару 2580

Швидка відправка по передоплаті, швидкий контакт через telegram (показали фото товару), оригінальний товар (коробка з пломбами). Магазин однозначно рекомендую!
Go Clever рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Детектор руху MotionProtect black (5314), Замовлення №ТТН 20450812716294

Консультант оперативно зв'язався після оформлення через сайт. Підтвердили наявність і ціну (відповідала зазначеній на сайті), узгодили умови оплати, і доставки. Оперативно відправили через Нову пошту. Магазин рекомендую. Дякую
Наталья Касян рекомендує цей магазин
18 листопада 2023

Купив: Samsung Galaxy Tab S6 Lite 4/64Gb LTE Blue UA, Замовлення №59001051841707

Ціна на планшет не дуже кусається, все прийшло вчасно та дуже швидко, забрали без жодних проблем. Дуже сподобався планшет та магазин, усім рекомендую!)
Pitermara рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Смартфон iPhone 13 Pro 256GB Alpine Green (MNDU3), Замовлення №30031

Купил iPhone 13 Pro 256GB вчера, сегодня после обеда уже получил. Из Киева в Днепр область. Очень понравился магазин и персонал. Ответили на все мои вопросы. Обратная связь на высоком уровне, консультанты вежливые. Цены приятней, чем в других магазинах.
Стас Мамруков рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Смартфон Galaxy S23 8/128GB Phantom Black (SM-S911BZKD), Замовлення №28626

Магазин рекомендую! Оплатив відразу на рахунок і наступного дня телефон поїхав до мене. Менеджер все добре пояснює, буду співпрацювати і в майбутньому.
crane_33 рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Samsung Galaxy Tab A8 10.5 4/64GB Wi-Fi Dark Grey (SM-X200NZAE), Планшет Galaxy Tab A8 10.5 4/64GB Wi-Fi Dark Grey (SM-X200NZAE), Замовлення №28575

lanc не рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Хотів купити: Бездротовий зарядний пристрій EP-P2400 Wireless Charger Pad w/TA White (EP-P2400TWRGRU)

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

День у день відправити не можуть, на наступний день також не факт. При цьому просять передплату.
Відповідь представника «MobyStore»
Доброго дня Вам відповіли що дана позиція є на складі відправка завтра максимум післязавтра по мінімальній передоплаті (страховка за дорогу) якщо пошта Плюс можливо забрати самовивозом з Києва без передоплат. Відкрийте розділ "оплата і доставка" там все вказано!
Чого я повинен відкривати розділ "оплата і доставка" і шукати маленьким шрифтом десь що "передплата розраховуєтсья окремо...."? Якщо у вас є передплата - це повинно було бути вказане на ХОТЛАЙН, на крайній випадок на формі ЗАМОВЛЕННЯ. Але ж ні на хотлпайні чорним по білому "можлива доставка Наложеним Платежем", що явно протирічить слову "передплата" і іншого нічого немає - ти замовляєш товар, через два години передвзнюєш в магазин (бо ніхто не двзонить) і дізнаєшся що магазин хоче гроші наперед. Вчиться працювати, ось єдине що можу сказати.
4 вересня 2023 Відповісти
Iнна Юркова рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Смартфон Galaxy S23+ 8/256GB Lavender (SM-S916BLID), Замовлення №28155

Чітко і доступно відповіли на мої питання,швидко відправили,сплачувала на рахунок.Прийшов телефон в заводському упакуванні.Мені все сподобалось,буду ще звертатись при потребі