warqullinius не рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Набір ножів з 5 предметів Samura Harakiri SHR-0250B, Замовлення №39147

Замовляв набір з 5 ножів Samura Harakiri, один з ножів затупились на 2-й день, при тому різали лише 3 рази не тверді продукти. Обміну не підлягає адже товар був у використанні але візуально цей брак не реально побачити.
Александр Киватицкий рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Купив: Karcher

Все вийшло чітко, оперативно і без проблем
Камилла Ляпина рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Купив: Fiskars ніж кухарський , середній

Замовлений товар був в наявності. Зазначена ціна була актуальна. Ввічливий продавець -консультант. Дуже швидка відправка. Я задоволена
Руслан Верба рекомендує цей магазин
5 вересня 2022

Купив: Плита Настільна Електрична Esperanza

Nadiya Lee рекомендує цей магазин
5 вересня 2022

Купив: Кавомолка Esperanza (EKC001K)

Все очень быстро, и сервис и отправка и доставка. Благодарю, Рекомендую
Покупець_33 не рекомендує цей магазин
30 серпня 2022

Купив: Нож moraknij, Замовлення №35343

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

25 августа купили в этом магазине нож. Один раз сделали затест (помидор, хлеб). Помыли, на утро он был весь ржавый. Обратились к продавцу с фото и просьбой о замене. Продавец отказался сказав что это такое лезвие! Деньги на ветер! Продавца, магазин и товары не рекомендую!!!
Відповідь представника «Coltan»
Доброго дня! Це сліди характерні для ножів з вуглецевої сталі. Ніж або залишили у волозі, або ж не витерли насухо після миття та не обробили лезо олією. Ножі з вуглецевої сталі заборонено мити у посудомийній машині, та зберігати у вологих місцях. На жаль ми не зможемо його повернути, так як на ножі присутні сліди користування, а також сліди неправильної експлуатації ножів з вуглецевої сталі. Ці сліди не впливають на ріжучі властивості ножа, він і в подальшому користуванні буде тримати гостроту леза.
Артем Платухин рекомендує цей магазин
21 серпня 2022

Купив: moracniv fishing comfort, Замовлення №35129

здивувала найнижча ціна, замовив ніж, у всіх інших коштував на 250-300 грн дорожче що для товару за 750 - ого! швидкість, доставка - без нарікань.
Mail_dim рекомендує цей магазин
10 серпня 2022

Купив: Відеокарта EVGA GeForce RTX 2060 KO ULTRA GAMING (06G-P4-2068-KR), Замовлення №33948

Покупка прошла успешно, ответы на все вопросы я получил, оплатил сразу на карту. Видеокарта хорошая, новая. Хоть и сама коробка вскрывалась, внутри были все защитные наклейки, в том числе на самой карте. Цена - лучшая на рынке. Спасибо!
Богдан Иванов рекомендує цей магазин
25 липня 2022

Купив: Відеокарта EVGA GeForce RTX 2060 KO ULTRA GAMING (06G-P4-2068-KR), Замовлення №33939

Все супер відправили в той же день, оплатив відразу 13999 грн. Відекарта нова, всі заводські пломби не зірвані.
Тетяна Вовк рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Купив: Ножиці для живої огорожі Fiskars SmartFit телескопічні HS86 114800 (1013565)

Замовлення було оброблено протягом декількох годин і вислано мені. Отримала в іншому місті наступного дня. Велике дякую. Мирного неба нам всім.