NATASHA GRECHANA рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Комод Miromark Bella 3ш, Тумба Miromark Bella , Замовлення №16900

Замовляю не перший раз в цьому магазині, ціна співпадає якості. Отримала своєчасно.
Artem2517 рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Стінка / Вітальня FlashNika Вітальня №21, Замовлення №20450853192110

Замовляли частину стінки під індивідуальний розмір,все приїхало в терміни що обіцяв продавець,врахували всі прохання,доставка новою поштою єдине що вийшла не дешево .Вдячні за роботу магазину і виробнику,бажаємо приємних клієнтів і великих замовлень
Артем Ласкаржевський рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: ТУМБА ДЛЯ ВЗУТТЯ ТО-22 КОМПАНІТ, Замовлення №20450820676433

Замовляв тумбу для взуття, дуже швидко обробили моє замовлення, відповіли на всі запитання, доставка також максимально оперативна, нарікань стосовно тумби немає. У комплекті йшла інструкція та всі компоненти для збирання, все зрозуміло, дякую.
vvviachesl рекомендує цей магазин
10 лютого 2023

Купив: Тумба ТВ для вітальні-72 FlashNika, Замовлення №14942

Плюси: + Ціна + Зробили швидше термінів + Доставка майже наполовину дешевше ніж говорив менеджер + Приємний колір, під дерево + Компактна Мінуси: - Заглушки ніби не від неї за розміром (буває і гірше) Рекомендую, швидко зробили, якісно, доставка НП за 2 дні.
Bogdan_ukr рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Купив: Комод К-162 Р АКМ ТИСА-мебель, Замовлення №14687

Замовляв комод. Одним з умов при виборі комоду було те, щоб його колір максимально підходив до кольору шпалер у спальні. Менеджер порадив колір дуб молочний. Як раз такий, як мені і було потрібно. Дуже задоволений покупкою. Мене одразу попередили, що доставка такого комоду буде близько 600-700 грн. Так воно і вийшло, але доставили прямо у квартиру, в чітко оголошені терміни. Рекомендую цей магазин, все точно як вони і говорять і терміни виготовлення і вартість доставки
Відповідь представника «Mebis.com.ua»
Дякуємо за розгорнутий відгук, будемо раді майбутнім замовленням =)
Vladimir Kobalt рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Купив: Ліжко Даллас MebiGrand, Замовлення №14466

Замовив ліжко у вересні. Номер замовлення 14466. Передзвонили, проконсультували, повідомили, що замовлення буде готове через 3-4 тижні. Мене влаштувало, зробив предоплату 10% від вартості. Завжди на зв'язку. Це радує. Отримав своє замовлення "Новою поштою". Упаковано було добротно. Приїхало ліжко в розібраному вигляді без пошкоджень. Дуже задоволений покупкою. Рекомендую.
Юр Дол не рекомендує цей магазин
14 серпня 2022

Хотів купити: кухонний куток, Замовлення №14238

так ніхто і невіддзвонився сам дзвонив 3 рази йде кілька гудків потім скидує на автовідповідач
Відповідь представника «Mebis.com.ua»
Добрий день, дякуємо за відгук, з Вами зв'язались іншим способом. Вибачте за незручності, були тимчасові труднощі пов'язані з ситуацією в країні.
Jarvis_baby рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Купив: Шкаф ОН-16/2 NIKA-мебель, Замовлення №13283

22 червня 2021

Купив: Журнальный стол-трансформер FlashNika 6, Замовлення №12629

Добрый день! Нам очень понравилась Ваша работа! Спасибо за качественную сборку стола! Доставка и изготовление очень быстрое! У нас были сжатые сроки 14.06 я внесла предоплату, 17.06 стол приняли в работу и 21.06 стол уже был доставлен курьером на дом Это супер быстро. Понравилось что на подъёмном механизме предусмотрена фиксация, качественные прорезиненном колесики! единственный минус это колесики без стопорков, 2х летний ребёнок без напряга катает стол по всей комнате как захочет.
Відповідь представника «Mebis.com.ua»
Спасибо большое за отзыв,очень стараемся угодить клиентам если есть нюансы по срокам изготовления.будем очень рады будущим заказам =)
Ferrum рекомендує цей магазин
20 березня 2021

Купив: ОФИСНОЕ КРЕСЛО ATLAS ЧЕРНОЕ SIGNAL-K, Замовлення №12314

Відповідь представника «Mebis.com.ua»
Спасибо большое за отзыв,будем рады видеть от вас заказы в будущем,обращайтесь по поводу скидок=)