Головин Артем рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic Steatite Elite VM 050 D400-2-BC (841209), Замовлення №2707

Чудовий магазин, замовлення швидко оформили, консультанти допомогли з вибором. Якість товару на 5+ . Ціни приємні. Дякую магазину за такий професіоналізм. Рекомендую
ФеРоманович рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Термос Terra inkognita, Замовлення №2771

Придбала термос. Товар високої якості. Доставили дуже швидко. Усім задоволений! Буду замовляти ще!
Даша Величко рекомендує цей магазин
31 січня 2023

Купив: Спальний мішок-ковдра Terra Incognita Campo 300 / электрик/серый, Замовлення №-

Швидке обслуговування, зробили доставку в день замовлення. Дуже приємний менеджер.
evgmilk рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Рюкзак експедиційний Pinguin Explorer 100 / Black (320190), Замовлення №12382

Отправили в день заказа и на следующий уже получил. Спасибо за срочность, особенно в теперешних условиях.
Vadim Solodar рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Купив: Термос Tramp Travel Line TRC-138-olive, Замовлення №278

Швидко зв’язалися, відправили наступного дня. Дякую за оперативність, встигли доставити перед походом.
Алла Косенко рекомендує цей магазин
5 квітня 2021

Купив: Термос Tramp Expedition Line 0,9 л TRC-027-black, Замовлення №11466

Все оперативно, зв'язалися та безкоштовно доставили в той же день