Валерій рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Літні шини EcoControl HP2 (195/65R15 91H), Замовлення №б/н

На момент покупки ціна найменша на хотлайні. Забирав самостійно на складі (авторинок жуляни), без попереднього оформлення. Приїхав, оформив, забрав. Все пройшло за лічені хвилини. Рекомендую.
Відповідь представника «Шинний Центр "ГороШина"»
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені якістю обслуговування нашої компанії. Ми щодня працюємо над тим, щоб надати нашим клієнтам найкращий сервіс. Будемо раді, якщо Ви завітаєте до нас знову!
Andy не рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Хотів купити: Літні шини EfficientGrip Performance (225/50R17 94W)

Це якийсь прикол)) я хотів придбати шини, подзвонив, назвав артикул, вони просять назвати модель. Купа іноземних слів, ми не можемо зрозуміти один одного. Спитав навіщо вам код товару, якщо ви по ньому не можете знайти. У відповідь почув «а ви товар купуєте чи код?».. І поклали трубку… Сервіс - шок. Обходьте дорогою
Відповідь представника «Шинний Центр "ГороШина"»
Шановний Andy Вибачте за непорозуміння та негативний досвід, який ви зазнали під час нашого спілкування. Ми вдячні за ваш відгук і візьмемо його до уваги для подальших вдосконалень нашого обслуговування. Ми розуміємо, що це для вас було неприємно, і хочемо виправити цю ситуацію. Ми прагнемо забезпечити високий рівень обслуговування і вибачаємося, що ми не відповіли на ваші очікування. Ми плануємо вдосконалити наші комунікаційні процеси та надати чіткіші вказівки для спілкування з нашими клієнтами. Будь ласка, дозвольте нам ще раз виправити цю ситуацію та вирішити ваші питання щодо придбання шин. Знову вибачте за будь-які непорозуміння та затримки. Ми цінуємо ваші відгуки і впевнені, що ми можемо забезпечити вам якісний сервіс у майбутньому. З повагою, Шинний Центр "ГороШина"
Dmitriy Civilization не рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Хотів купити: Літні шини Via Maggiore Z Plus (205/60R16 92H)

Ціна не відповідає дійсності. По факту дорожче.
Відповідь представника «Шинний Центр "ГороШина"»
Добрий день! Вибачте за тимчасові незручності, на разі це технічна проблема. В якості компромісу вирішення питання, ми готові продати вам шини по ціні яка вказана на Хотлайн. Дякуємо за розуміння!
Голованов Игорь не рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Хотів купити: Літні шини Via Maggiore Z Plus (215/60R17 96H)

Ціна інша
Дмитрий Гопчук рекомендує цей магазин
21 лютого 2022

Купив: Petlas Imperium PT515 (215/65R16 98H), Замовлення №756

Якісний сервіс, приємний персонал, швидке обслуговування, рекомендую.
Максим Брус не рекомендує цей магазин
9 листопада 2020

Хотів купити: Premiorri ViaMaggiore Z Plus 205/55 R16

На Hotline есть, при переходе на сайт продавца, нет в наличии!
Відповідь представника «Шинний Центр "ГороШина"»
Добрый день! Мы не знали о данной проблеме, поскольку обновление информации о наличии товара происходит в автоматическом режиме. На данный момент, мы решаем этот вопрос. Приносим свои извинения за сложившую ситуацию.
Вячеслав Круглый рекомендує цей магазин
7 жовтня 2020

Купив: Kapsen AW33 235/50 R17

Хороший магазин. Все организовано на достойном уровне. Очень доволен обслуживанием - все быстро и слажено. Молодцы, рекомендую.
Відповідь представника «Шинний Центр "ГороШина"»
Мы рады, что Вы остались довольны качеством нашего сервиса и работой менеджеров. Мы каждый день работаем над тем, чтобы совершенствоваться. Будем очень рады, если Вы посетите нас снова.
aikony рекомендує цей магазин
5 вересня 2020

Купив: 225/50R17 98H ViaMaggiore Z Plus Premiorri - - (1 065 грн ? 4 шт) - 4 260 грн Самовывоз

Все легко и просто:выбрал,заказал,получил подтверждение,забрал! Брал нашу зимнюю резину, первая цена, Всё что заявлено на сайте-то и в наличии! Огромный склад. Удобное место. Приятное обслуживание. Упаковочные пакеты в подарок. То чего нет:))Без перемещений с моей доплатой,без ожидания,и без вариантов,когда на сайте есть, а в наличии нет. (И это все с покупкой нашей резины!) Однозначно Пять баллов! P.s. После подтверждения заказал еще комплект в другом размере.
Відповідь представника «Шинний Центр "ГороШина"»
Здравствуйте. Благодарим Вас за положительный отзыв. Мы очень рады, что Вам понравилось качество обслуживания. Будем рады, если Вы приедете к нам снова.
111zerg111 рекомендує цей магазин
15 травня 2020

Купив: Літні шини Solazo (195/55R15 85V)

все отлично, позвонил, уточнил, заказал, забрал в тот же день, все понравилось
Відповідь представника «Шинний Центр "ГороШина"»
Спасибо Вам за позитивный отзыв! Были рады помочь, обращайтесь!