Віталій j.vtl.86 рекомендує цей магазин
16 квітня 2024 На модерації

Купив: Apple iPhone 11 128gb Red (Червоний) Відновлений еко, Замовлення №49920

Покупка просто топ, мій перший айфон, все підійшло, допомогли вибрати, я задоволений) Може ще за чохлом зайду)
Carrier рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Google Pixel 7a 128GB Charcoal, Замовлення №49803

Купував піксель, залишився задоволеним і можливо ще зайду як будуть чохли на цей телефон)
Misha1980 рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Midnight (MPUF3), Замовлення №49563

Не знайшов мінусів коли купував в цьому магазині)
Магура Артем рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій WIWU Power Air 3 in 1 Wireless Charger White (PA3IN1), Замовлення №50557

Замовив бездротову зарядку. Товар швидко відправили, працює без нарікань. Обслуговування як завжди порадувало. Дякую. Ви круті!
Anastasia не рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Чохол Apple Silicone Case with MagSafe (White) для iPhone 12 Mini, Замовлення №48172

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Бельченко Дима рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій WIWU 2 in 1 Time Wireless Charger (Wi-W015), Замовлення №50497

Все просто - краща ціна, оперативна доставка, все чесно та прозоро. Рекомендую
Вареник Яна рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 7 GPS 45mm PRODUCT RED Aluminum Case With PRODUCT RED Sport Band (MKN93), Замовлення №50249

Зробила замовлення - одразу зателефонували. Ціна чудова. Доставили вчасно. Годинник гарний, запустився без проблем. Дякую!
Огнев Роман рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Green (MGYN3), Замовлення №50111

Покупка товару пройшла без проблем. Замовлення виконали вчасно, надійно упаковано, навушники нові. Менеджер дав рекомендації щодо використання та докладно про все розповів. Рекомендую магазин.
Крупко Богдан рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Alpine Green (MNDT3), Замовлення №50347

Допомогли під час вибору телефону. Сам телефон доставили вчасно. Видали гарантію. Враження залишилися приємними.
Удовиченко Лена рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 128GB Blue (MQ523), Замовлення №50138

Вже втретє купую в цьому магазині. Ніколи не було ніяких нарікань. Замовити можна на сайті без проблем, там детально описані деталі покупки та оплати, також одразу підтверджують замовлення і швидко відправляють. Техніка повністю відповідає опису, працює бездоганно, виглядає ідеально. Дуже приємний персонал, широкий вибір товарів. Рекомендую всім!