Дмитро Єфіменко не рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: WeatherTech Гумові килимки в салон Weathertech Tesla Model Y 2020- 4415971, Замовлення №325118

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Незважаючи на те, що на сайті було вказано, що товар в наявності, лише після його оплати виявилось що треба було чекати тиждень для виготовлення килимків. Відправка була заявлена на 20.04.2023, про що я також тричі телефонував оператору і прохав відправити не пізніше встановленої самими ними дати. Але вони відправку здійснили 21.04.2023, у зв?язку з чим мене не виявилось вже у місті прибуття товару і доведеться просити своїх пристарілих батьків їхати на таксі та забирати посилку.
Відповідь представника «Avto-Gumm»
Вітаю. прошу надати товарний чек, що саме в нашому магазині Ви придбали килимки. зв'яжіться з відділом продажу (з нами або з нашими партнерами та дилерами в Україні) щоб вирішити це питання по тому як з Вашого відгуку не зрозуміло що саме Вам не сподобалося або хто Вам відмовив в обміні чи поверненні. Дякую
Подивіться скріни, на них є вся вичерпна інформація, у тому числі номер замовлення мого і хто відправляв посилку. Ваша відповідь на цей відгук по швидкості така ж сама як і відправка замовлених килимків.
27 листопада 2023 Відповісти
David Kotsiuba рекомендує цей магазин
5 серпня 2021

Купив: Автоковрики для BMW X1 (E84), Замовлення №232644

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Отличные коврики, запаха нет. Отправили очень быстро. Рекомендую.
Artem223 рекомендує цей магазин
4 серпня 2021

Купив: Avto-Gumm Гибридные коврики в салон Opel Zafira C 2011- (Avto-Gumm), Замовлення №232015

Взял коврик, подошел в салон. Покупкой доволен, такой же как на сайте.
alex_ua89 рекомендує цей магазин
25 липня 2021

Купив: Avto-Gumm Коврики в салон Skoda Octavia, Замовлення №221563

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

5+ коврик по розмірах ідеально підійшов.
Alexey Polianskyi рекомендує цей магазин
22 червня 2021

Купив: Avto-Gumm Коврики в салон Hyundai Tucson, Замовлення №221789

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Отримав килимки за 3 дні. Ними та роботою магазину цілком задоволений. Також легко знімаються та гарно виглядають в моїй "лошадці"))).
Анна Егорова рекомендує цей магазин
6 травня 2021

Купив: Гибридные коврики в салон Audi Q2 2016, Замовлення №84500

Хорошие, качественные коврики. Удобно было делать выбор на сайте через фильтры именно на нужную модель автомобиля, даже по цене. Цена изделия соответствует качеству. Все доставили без задержек.
Саша Колесник рекомендує цей магазин
5 травня 2021

Купив: Автомобильные коврики в салон Peugeot 207 2006-2012 (Avto-Gumm), Замовлення №85374

По качеству коврики очень хорошие и не дорогие. Могу рекомендовать данный магазин.
Валерий Артеменко рекомендує цей магазин
9 квітня 2021

Купив: Автомобильные коврики в салон Nissan Qashqai 2007- (Avto-Gumm), Замовлення №84104

Спасибо заказ соответствует авто. Качество отличное всем рекомендую!
Оксана Арцаблюк рекомендує цей магазин
4 квітня 2021

Купив: Автомобильный коврик в багажник Renault Megane 2 2002- Universal (AVTO-Gumm), Замовлення №84027

Сделка удачная. Все прошло хорошо, получили точно такой же коврик, как указан на сайте.
Anna Zaitseva рекомендує цей магазин
3 березня 2021

На сайте достаточно большой выбор под конкретную модель автомобиля, это очень удобно. Цены приятные, нет огромной наценки, почти весь товар в наличии. Доставили быстро. Сами коврики отличного качества. Буду менять коврики в салон, однозначно закажу здесь же.