Павел Даниленко рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Болгарка (кутова шліфувальна) DeWALT DWE4257, Замовлення №10836

Магазин супер. Спасибо магазину и менеджерам. Покупкой очень доволен. Купил по акции плюс скидка 7%.Да ещё бесплатно доставка.
Відповідь представника «Stanley'S.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Ви вибрали саме нас! Чекаємо на нові замовлення:)
Ганна Бакуменко рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Black+Decker SVJ520BFSP, Замовлення №9593

Пилосос виправдав очікування. Магазин раджу, відправили оперативно, і ціна зі знижкою.
Koly4ka рекомендує цей магазин
27 серпня 2023

Купив: Шліфувальна машина по штукатурці Stanley SFMEE500S, Замовлення №9096

Купую в цьому магазині вже не вперше і як попередні рази лишився задоволений купівлею. Компетентні продавці які можуть внятно порадити, розповісти про переваги і можливі недоліки вибраного твовару.
28 серпня 2023 Відповісти
380970892833 рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Дискова пилка DeWALT DWE7485, Замовлення №9091

Довго вибирав собі пилу, так як вибір дуже великий на просторі інтернету. Зупинився на цій моделі. Зацікавив функціонал данної моделі , ну і звісно ж ціна. Менеджер все розповів і показав в магазині. Магазин рекомендую, дякую
15 серпня 2023 Відповісти
Ruslan Kozachok рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Болгарка (кутова шліфувальна) DeWALT DCG405P3, Замовлення №8944

Магазин та продавця рекомендую, швидко та ввічливо все оформили
15 серпня 2023 Відповісти
yxxx рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Полірувальна машина Stanley SP137, Полировальная машина Stanley SP137, Замовлення №5

Добре коли в твоєму місті є фірмовий магазин відомого виробника якісних інструментів. Я цим скористався, магазин сподобався.
Володимир Барнич рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: Рулетка Stanley FatMax, Замовлення №S0000005523

Сервісом задоволений, відправили вчасно, запакували добре. Магазин рекомендую.????
Оксана Бакуменко рекомендує цей магазин
5 червня 2022

Купив: DCD796NT, Замовлення №4400

Замовила чоловіку на подарунок. Зі мною швидко зв'язалися і інструмент був в наявності в магазині, змогла оперативно забрати. При мені перевірили і заповнили гарантійний талон. Дуже чемні менеджери, враження від покупки позитивні.
Евгений_Каран рекомендує цей магазин
4 листопада 2021

Купив: Струбцина stanley

Рекомендую данный магазин для приобретения товаров Stanley.
Вадим Демьянушко рекомендує цей магазин
16 січня 2021

Купив: Набор ключей шестигранных Stanley (0-69-256), Замовлення №1102

всё быстро спс консультантам и доставка