Max1313 рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний EWT Clima Flach Dry AWH/M 80, Замовлення №13

Дякую за гарний сервіс, Олег !!! Мені все сподобалось, з момента покупки даного товара до момента монтажу. Купив даний товар 12.05.2023
Відповідь представника «VOZDUH»
Дякуємо Вам за відгук! Були раді допомогти з покупкою та із встановленням водонагрівача. Звертайтесь до нас ще!
20 вересня 2022

Хотів купити: Зволожувач повітря Ballu UHB-803

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Замовив "Зволожувач повітря Ballu UHB-803" 19/09/22, на хотлайні стояла найнижча серед усіх продавців ціна 1499 грн, на сайті те ж саме, + напис "В наличии". Цілий день зі мною ніхто не зв'язуєть, дзвоню сам під кінець 20/09/22 уточнити дані. І тут мені говорять що є в наявності але ціна вже щось майже 2000 грн. Це як?
fleshs не рекомендує цей магазин
29 серпня 2022

Хотів купити: AS50S2SF1FA-WH

32000 и 47000. Преднамеренно занижают цену на hotline.
Irahut не рекомендує цей магазин
22 серпня 2022

Хотів купити: Газовая тепловая пушка Ballu BHG-85

Хотела заказать обогреватель в наличии НЕТ на сайте висит, люди теряют время на такие магазины! Категорически не рекомендую!
олег Арсентивич не рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: Конвертор Electrolux

Не сподобалося: сервісна підтримка

Товар куплен наложенным платежом, гарантийный талон не заполнен, и чека нет, на мою претензию продавец, выслал какие огрызки документов, и больше не выходит на связь, не рекомендую , не выполняют свои обязательства.
Serhii не рекомендує цей магазин
31 травня 2022

Хотів купити: Cooper&Hunter Veritas NG (Inverter) CH-S09FTXQ-NG

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Зателефонував, щоб дізнатись актуальність ціни та наявність. Обіцяли перетелефонувати, але нічого не зробили.
Rostislav R.D не рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: Кондиционер LG PC12SQ

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Оформил заказ на их сайте в субботу 5.02.2022, в понедельник 7.02. уже не было доступа к личному кабинету,заказа и звонка о заказе так же не последовало. Рассыли с подтверждением заказа на почту тоже не было,но остался номер заказа. Цена так же была изменена на +40% от заявленной.
Відповідь представника «VOZDUH»
Добрый день, к сожалению, не увидели ваш заказ на сайте. Проводились технические работы сисадмином, поэтому сайт работал некорректно. У вас даже на почту подтверждение не пришло из-за этого. А цены на сайте меняются ежедневно, как в большую, так и в меньшую сторону. Наверно, именно из-за этого вы выбираете Хотлайн. Обращайтесь, будем рады подобрать Вам нужный товар.
Представник магазину «VOZDUH»
8 лютого 2022 Відповісти
IvanKaseta рекомендує цей магазин
17 серпня 2021

Купив: Радіатор Royal Thermo Vittoria 350 - 10 секц, Замовлення №1598

Отличный магазин, ,быстро подобрали и доставили радиатор в тот же день, рекомендую))))))
DmitryS2010 рекомендує цей магазин
22 квітня 2021

Купив: Водонагреватель Electrolux EWH 80 Maximus WiFi, Замовлення №1336

Хороший магазин, покупка прошла успешно, все согласно инфо на сайте. Спасибо!
Vladislav Gr рекомендує цей магазин
29 жовтня 2020

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Zanussi ZWH/S 30 Nero, Замовлення №1041

Честно говоря в бойлерах я полный профан. Оставил заказ, ребята оперативненько перезвонил, задали миллион своих вопросов, предложили несколько вариантов под меня. Вообщем и покупкой, и процессом покупки остался доволен =) Ближе к лету, кондер скорее всего тоже у вас куплю, надеюсь будет скидка для постоянных клиентов )