andri512 рекомендує цей магазин

Купив: Перфоратор MAKITA HR2470

Ірина Коваленко рекомендує цей магазин
13 травня 2021

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Grunhelm GRVC-T1000

Купила робота пилососа, дуже ним задоволена, робить навіть вологе прибирання. Доставку зробили в той самий день, оплатила наперед і зробили доставку безкоштовно. Дуже задоволена сервісом. Дякую магазину за оперативність.
Діма Солодкий рекомендує цей магазин
27 червня 2020

Купив: Газонокосарка Greenzone PM 4018 P Easy

Агрегат неперевершений. Зразу видно німецьку якість. Всім раджу тут придбати техніку. Непожалієте Окреме дякую Антону)
Krystyna Ins рекомендує цей магазин
30 березня 2020

Купив: Двигун Кентавр ДВЗ-420Д

Ціна актуальна, консультант приємний. Відправили швидко.
General Germes рекомендує цей магазин
8 вересня 2019

Купив: Електрорубанок Sturm P1012N, Фрезер Sturm ER111H

Сайт магазину простий і досить зручний. Підтвердження покупки та передача транспортній компанії відбулись в день замовлення. Товар отримав в повній комплектації та з мокрою печаткою і датою продажу на документах ("камінець в город" великим магазинам, котрі "забувають" це робити). Асортимент не дуже великий, але представник компанії йде на контакт та пропонує, як аналоги, так і варіанти придбання саме тієї моделі, яку бажає клієнт. Роботою магазину дуже задоволений.