pipka рекомендує цей магазин
24 березня 2024 На модерації

Купив: Купил видяшку и проц все очень быстро и качственно, Замовлення №20450892915025

Покупал видеокарту и проц, все быстро и четко
Дмитрий Яремчук рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Материнська плата B450M-HDV, Замовлення №№247020775-2

Чудовий магазин! Підібрали пот бюджету . Після доставки ще й проконсультуватися що і як краще робити. Вже 2-й раз роблю тут замовлення. І по цінам все добре
Randy West рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Модуль пам\'яті Samsung 16 GB DDR4 2666 MHz OEM на чипах SEC K4A8G085WE-BCWE-U16GB32, Замовлення №282142025

Товар був у наявності, ввічливій продавець, дуже швидко зв'язався та відправив товар!
Andrew Traveler рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Пам'ять для ноутбуків 16 GB SO-DIMM DDR4 2400 MHz Ripjaws (F4-2400C16S-16GRS), Процесор Ryzen 5 3600 (100-000000031), Материнська плата A520M-HVS, Замовлення №268820299

Товар було відправлено вчасно. При збірці ПК за моєї помилки було пошкоджено ніжки процесора. Продавець безкоштовно відремонтував процесор, зібрав ПК та повернув назад. Усе на вищому рівні. Дякую і рекомендую магазин Berloga
Владислав Блінов рекомендує цей магазин
16 вересня 2023

Купив: Відеокарта GeForce GTX 1060 ARMOR 3G OCV1, Замовлення №254082220

Думаюче гарне обслуговування, досвідчені спеціалісти. Все швидко, якісно і завжди на зв’язку
K-2 рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Купив: Купил настольный пк , Замовлення №250024645

Купував Пк блок все було добре грав але раптом почалася перегріватися відеокарта набрал магазин хлопці дуже оперативно замінили відеокарту и все працуе добре дякую за дуже швидке вирішення питання на даний час все плачте добре пк літае
Костя Морозов рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Корпус F4-3R1 Color LED, Замовлення №98373727

Товар у відмінному стані прийшов, все як домовлялись
Serhii Fedorchenko (Coloss031) рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Купив: Відеокарта HP AMD Radeon RX 460 2GB GDDR5, Замовлення №Замовлення №240937132

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Відеокарти що я замовляв не було в наявності, тож мені запропонували іншу, близьку за ціною та характеристиками. З'язалися швидко. Відеокарта працює чудово
Данило Редун рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: Материнська плата ASUS H170 PRO Gaming; процесор Intel Core I5-6400; 2 модуля пам\'яті PuSkill 16 Gb, Замовлення №240669292

Я был приятно удивлен отличным качеством работы, скоростью и профессионализмом, которые были предоставлены мне для исправления проблем с моим компьютером. Кроме того, мне были заменены несколько комплектующих на более качественные. Я очень доволен, что обратился к этим специалистам, которые объяснили все детали и выполнили работу на высоком уровне. Я рекомендую их всем!
Evglive рекомендує цей магазин
6 травня 2023

Купив: компьютерная мышь sven rx-30 black, Замовлення №235974173

спасибо работникам магазина, помогли подобрать товар взамен выбранного на сайте (не было в наличии), есть отправка Укрпоштой, оплачивал предоплатой, похоже работники больше меня беспокоились за мой товар. Товаром и магазином доволен, процесс покупки был для меня максимально комфортным, рекомендую.