Юлія рекомендує цей магазин
10 грудня 2020

Купив: Horoz Electric 001-005-0008-060 P45 8W 4200K E27 Elite, Змішувач для ванни з довгим виливом Imprese Praha 35030, Змішувач для ванни з довгим виливом GROHE Euroeco 32752000, Замовлення №36308

Дуже вдячна менеджерці Наталії за допомогу з вибором! вона допомогла підібрати якісні товари за розумну ціну, тож вже 2й місяць користуюся кранами і неймовірно вдячна!! саме те, чого я хотіла! а ще, нарешті замінила усі лампи на світлодіодні! сервіс на найвищому рівні, за два дні отримала усі товари. дуже рекомендую цей магазин!
vladare рекомендує цей магазин
4 листопада 2020

Купив: Люстра Nowodvorski Люстра CYCLON 8893, Замовлення №117866

Продавец бістро связался и віполнил доставку в озвученные сроки.
Артем Троценко рекомендує цей магазин
12 лютого 2020

Купив: Клавіша змиву GROHE Skate Cosmopolitan 38732000, Замовлення №31121

Работой магазина остался доволен, доставили очень быстро. Рекомендую.
Відповідь представника «МамаДекор»
Дякуємо за зворотній зв'язок.
Рома Соболь рекомендує цей магазин
11 лютого 2020

Купив: Eglo 92932, Замовлення №31201

Покупал настольную лампу с прищепкой, магазином и качеством товара остался доволен. Рекомендую.
Відповідь представника «МамаДекор»
Дякуємо за зворотній зв'язок. Будемо раді бачити вас знову.
Богдан Филь рекомендує цей магазин
16 січня 2020

Купив: Eglo Люстра 95836, Замовлення №31576

Магазин понравился. Менеджеры помогли с выбором. Товар доставлен был быстро. Проблем не было. Всем рекомендую.
Відповідь представника «МамаДекор»
Дякуємо за ваш вибір. Будемо раді бачити вас знову.
Olesia рекомендує цей магазин
27 грудня 2019

Купив: Змішувач для ванни з довгим виливом Hansgrohe Logis 71130000, Замовлення №31248

Осталась крайне довольна от подхода менеджеров к работе - быстро перезвонили после оформления заказа, цены и наличие товаров - актуальны,что не может не радовать. Заказ отправили на следующий день. Рекомендую, 5 из 5.
Відповідь представника «МамаДекор»
Дякуємо за ваш відгук. Він допоможе іншим клієнтам у прийнятті рішення.
Bohdan Holoborodko рекомендує цей магазин
20 грудня 2019

Купив: Змішувач для ванни з довгим виливом Potato P65 P4665, Замовлення №31215

Все ок, товар нормальный.
Дякуємо за ваш відгук.
Elena1964 рекомендує цей магазин
17 грудня 2019

Купив: Світлодіодна лампа LED FERON LB-712 LED A60 12W E27 2700K (25665), Люстра TK Lighting Спот 2611 SPECTRA BLACK, Замовлення №30815

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Чудовий магазин. Менеджер допоміг підібрати правильні лампи з теплим кольором світла, як я і хотіла. Доставка супер, душе швидка. Обидва світильника упакували в одну коробку і на доставці зекономила.
Відповідь представника «МамаДекор»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи.
Олександр Бобилєв рекомендує цей магазин
11 грудня 2019

Купив: Люстра WunderLicht YW9402AB-P5, Замовлення №30402

Дуже сподобалася робота магазину. Все доставлено чітко в заявлені терміни. Буду обов'язково вас рекомендувати.
Відповідь представника «МамаДекор»
Дякуємо за те, що обрали нас. Будемо раді бачити вас знову.
Katerina Fedorchuk рекомендує цей магазин
10 грудня 2019

Купив: Люстра MAXUS 1-MAX-01-LCL-2441-C, Замовлення №30776

Сделка прошла отлично! Товар был тщательно упакован и отправлен в указанные сроки. Отдельно хотелось бы отметить высокий уровень обслуживания - менеджер был вежлив и компетентен во всех вопросах.
Відповідь представника «МамаДекор»
Дякуємо за ваш вибір. Будемо раді бачити вас знову.