NikVS 1980 рекомендує цей магазин
26 жовтня 2021

Купив: Гитара Takamine GC1CE

Відповідь представника «EvoMusic»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук! Гарантуємо Вам знижку або подарунок при наступному замовленні. Бажаємо гарного дня та міцного здоров'я!
Наталья Шевчук рекомендує цей магазин
21 вересня 2021

Купив: Електронна перкусія Yamaha dd-75

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Рекомендую цей магазин! Замовлення прийняли та обробили швидко. Товар був в наявності, на відміну від інших магазинів, де потрібно було чекати до двох тижнів. Магазин весь час був зі мною на зв’язку, та тримав мене у курсі справ. Дякую!!
Відповідь представника «EvoMusic»
Доброго дня, Наталія! Дякуємо Вам за відгук! Гарантуємо Вам знижку або подарунок при наступному замовленні. Бажаємо гарного дня та міцного здоров'я!
Андрій Лапчик рекомендує цей магазин
18 квітня 2021

Купив: барабанні палички Tama HRM7A, Електронна ударна установка Carlsbro CSD100, Замовлення №24784

Получил в подарок ударную установку CARLSBRO CSD100, товар был новый, полностью рабочий, только функционала её было немного недостаточно, поэтому решил произвести замену. Отправил на возврат и, буквально уже на следующий день получил нужную мне. рекомендую данный магазин и спасибо сотрудникам за быстрое реагирование.
Відповідь представника «EvoMusic»
Доброго дня, Андрій! Дякуємо Вам за відгук! Гарантуємо Вам знижку або подарунок при наступному замовленні. Бажаємо гарного дня та міцного здоров'я!