Богдан Журавель не рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Хотів купити: Авто-конструктор LEGO Technic Audi RS Q e-tron (42160)

це зовсім інший товар
Владимир Заводинский рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Конструктор LEGO Super Heroes Халкбастер: битва за Ваканду 385 деталей 76247, Замовлення №64801

Швидко підтвердили і відправили. Чудовий набір на подарунок.
Vitalik Novachuk рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Конструктор Porsche 963 LEGO Speed Champions 280 деталей 76916, Замовлення №64458

Все супер, замовляв 2 конструктора Лего. Передзвонили швидко. Відправили в день замовлення. Ціна супер. Рекомендую.
Dmytro Ovchynnykov рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Конструктор LEGO Creator Expert Дерево Бонсай 876 деталей 10281, Замовлення №64430

Набір супер, ціна теж, дуже приємний менеджер з інтернет-магазину. В обід замовив на наступний день вже набір був в мене.
Anastasia Tweetyna рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Конструктор LEGO Architecture Статуя Свободи, 1685 деталей 21042, Замовлення №64586

Замовила у даному магазині Лего. Молодці дуже швидко і якісно. Покупкою задоволена обслуговування на найвищому рівні. Дякую так тримати.
jcc рекомендує цей магазин
18 квітня 2022

Купив: Розважальна гра Mattel GDR45, Замовлення №50460

Зручне замовлення на сайті. Актуальна ціна. Наявність. Швидко відправили. Гарно упаковано для транспортування.
Dimetrio рекомендує цей магазин
3 лютого 2022

Купив: Іграшкова зброя Nerf Rough Cut Elite (A1691), Замовлення №RT-1083

Igor рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: Розважальна гра Магеллан Трамвай смерти (MAG119826), Замовлення №48098

Заказ отправили в тот же день. Товар новый, запакованный. Понравилось что доставка и оплата наложенного платежа за счет магазина. Единственное что не понравилось, это то что заказ на сайте получилось оформить не с первого раза, были какие-то сбои. В целом рекомендую!
Julia Sehelyn не рекомендує цей магазин
12 грудня 2020

Хотів купити: Ялинкова іграшка

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Довелось скасувати замовлення, бо вимагали повну передоплату за скляну іграшку на ялинку,- без можливості накладного платежу. Коли запитала, як повернути гроші, якщо іграшка прийде розбита - сказали, що кошти поверне Нова Пошта, бо вони начебто страхують посилку. А накладний платіж не можна, бо вони сплачують відсоток - хоча насправді відсоток за накладний платіж завжди сплачую отримувач.
Алла Билык не рекомендує цей магазин
24 серпня 2020

Хотів купити: Пупс Simba New Born Baby Drink, Замовлення №18110

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Очень расстроенная этим сайтом. Прислали бракованную куклу, на левой ножке белые пятна с пупыришками. При этом я просила, чтобы главное прислали вовремя, так как подарок нужен был в срок, тоесть мне некуда будет деваться. В общем эти ребята меня очень подвели.