Богдана Шутко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Xiaomi Redmi Watch 3 Active Black (Умные часы (Smart Watch)), Замовлення №3746236

Дуже задоволена товаром) Давно вже хотіла цей годинник, але все ніяк не наважувалась Буду замовляти ще)
Tetiana Presniuk рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Xiaomi Redmi Note 13 pro 5g 12/512 GB Purple, Замовлення №3722903 від 22.04.2024

Все супер! Ціни адекватні. Надана гарантія на смартфон. По замовленню швидко перетелефонували мені, і доставка була навіть швидша, ніж очікувала) ?
Просто Костя рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №3720444

Придбав дану станцію відповідає всім характеристикам задоволений на 100 відсотків буду звертатися ще
Костянтин Орлов не рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Хотів купити: Телевізор Philips 55PUS8518/12

Не вірний опис товару. Пишуть що гарантія від виробника, попросив надати серійний номер для перевірки, сказали зателефонують. Коли через день зателефонував сам, сказали що під замовлення, хоча перед цим ставили до резерву і сказали скинуть фото. тому гадаю просто гарантія 12 міс від магазину. не гарно.
Відповідь представника «Цифра»
Костянтин, добрий день! Нам прикро, що виникла така ситуація. Прохання вказати, будь ласка, номер Вашого замовлення.
Ой, якби Вам було б прикро, то зв'язались би зі мною сьогодні (як обіцяли Ваші менеджери), але ніхто нічого не зробив. Який може бути номер замовлення, коли мені сказали наддадуть фото, я перевірю в п'ятницю, чи дійсно у вас гарантія від виробника і в суботу приїду і заберу телевізор. Давайте прям тут, ви покажете фото серійного номера телевізора, я перевірю чи дійсно він попадає під гарантію від виробника на 24 міс, як заявлено у вас на сайті, і куплю у вас його по ціні, яка вказана була в середу? А як що ні - то виправляйте свої помилки і приносите вибачення.
Вчора Відповісти
Нікіта Саврасов рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Universal Nutrition Animal Flex 44 packs / 44 servings , Замовлення № 3 631 119

Чудовий магазин, швидко доставили товар до точки видачі, консультанти по телефону допомогли з вибором, дякую вам!
Відповідь представника «Цифра»
Микито, вітаємо! Дякуємо за відгук. Раді старатись для Вас! :)
Ivane1 рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №3558170

Замовляли станцію, 5 хв перезвонили підтвердили. На всі питання проконсультували дуже задоволений сервісом і персоналом. Повернусь ще.
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Вдячні Вам за відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала Вас довгі роки!
Таяна рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Набір ручного інструменту procraft, Замовлення №3 722 470

Хороший магазин, всі товари якісні, доступні ціни, великий асортимент та швидка доставка. Рекомендую!!!
Відповідь представника «Цифра»
Таяно, добрий день! Дякуємо за відгук та рекомендації! Нехай покупка радує Вас довгі роки! :)
Inna_777 рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Мастурбатор із вібрацією Satisfyer Power Masturbator Vibrator, Замовлення №3613798

Мастурбатор замовляла для знайомого ,на подарунок!!! Всі заявлені характеристики товару відповідають дійсності!!! Єдине ,що потрібно було послухати пораду оператора,відразу додати лубрикант)))Дякую за швидкість опрацювання замовлення
Відповідь представника «Цифра»
Інно, вітаємо! Дякуємо за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів! :)
ShereKhan не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 квітня 2024

Хотів купити: Кишеня зовнішня AgeStar 31UB2A18

Ціна в магазині змінюється як на біржі - декілька раз протягом дня заходжу на сторінку товару і кожного разу ціна збільшується на гривню-дві... Я такого ще не бачив в жодному магазині...
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Нам прикро, що Ви залишились розчаровані досвідом співпраці з нашим Інтернет-магазином. Якщо Вами було оформлено замовлення, прохання, будь ласка, вказати його номер.
Данко рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Праска з парою Braun TexStyle 3 SI 3054 GY, Замовлення №3708352

Купили нещодавно праску. Користуюсь два тижні поки що нарікань немає. В магазині все швидко і зручно.
Відповідь представника «Цифра»
Вітаємо! Дякуємо за відгук та за те, що обираєте наш Інтернет-магазин! З нетерпінням будемо чекати на Вас знову! :)