Rozali рекомендує цей магазин
5 липня 2022

Купив: Мікрохвильовка, Замовлення №198644716

Замовила, прийшло дуже швидко! Подяка! Задоволена! Рекомендую! В реальності навіть краща за фото! Стильна, вінтажна мікрохвильовка!
Відповідь представника «Ранчо Техніка»
Дякуємо, що обрали нас приємного користування
Я щаслива!!
5 липня 2022 Відповісти
Маряшка рекомендує цей магазин
23 червня 2022

Купив: Блендер Rotex RTB508, Замовлення №197676806

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Гарно пройшла покупка дякую!
Magda рекомендує цей магазин
6 червня 2022

Купив: Чайник Maestro MR-012-BEIGE, Замовлення №195734500

Igor Ivitsky не рекомендує цей магазин
4 червня 2022

Купив: Кабель Lightning Apple USB-C to Lightning Cable 1 m (MQGJ2), Замовлення №195470186

Під виглядом оригінального кабелю Apple прислали підробку. При чому спеціально уточнював у менеджера перед оплатою, чи оригінал це. Зробив для них відео з демонстрацією, що це підробка. Компенсувати вартість доставки при поверненні підробки відмовились.
Відповідь представника «Ранчо Техніка»
Доброго дня В даній ситуації незрозуміло чому не відмовилися від отримання товару на пошті якщо впевнені, що це не оригінал. Нашим менеджером запропоновано зробити повернення, але ви відмовилися. Вам напевно цікавіше залишити відгук чим повернути товар який вам не підійшов.
Hasting рекомендує цей магазин
16 квітня 2022

Купив: Сковородка Bohmann BH-1010-20 MRB, Замовлення №190893511

дуже зручно було отримати у магазині без пересилок Тому рекомендую!!!
thundertrappa2 не рекомендує цей магазин
11 квітня 2022

Купив: Apple EarPods

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Ранчо Техніка»
Доброго дня Шановний клієнт нашим працівником було вказано, що ми на даний момент працюємо без наложеного платежу, а не нова пошта. Вчора з вами зв'язався наш менеджер і надіслав вам дані для повернення товару. А трубку не брали тому, що ви телефонували в не робочий час нашого магазину. В перший ж робочий день була надана вам відповідь. Приносимо вибачення за дану ситуацію.
Проблема решена.
26 квітня 2022 Відповісти
Грижинка рекомендує цей магазин
19 вересня 2021

Купив: Каструля BOHMANN BH-7010-26

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

все супер замовила і за 15 хв забра у магазині товар якісний сервіс на вищому рівні справжня доставка 21 століття
User_UA не рекомендує цей магазин
16 вересня 2021

Хотів купити: Мережевий зарядний пристрій MD813, Навушники з мікрофоном EarPods with Lightning Connector (MMTN2), Замовлення №-

Не сподобалося: асортимент