Ігор рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: Килимок для миші X-Ray Thunder 9 BK1, Замовлення №910

2 дні до Дніпра. Замовлення було добре упаковане, але рідне пакування сильно затягнене і мало вживаний вигляд. Усередині все ціле та відповідає опису.
Andy не рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Хотів купити: Материнская плата MSI A520M PRO-VH

Почти неделю дожидался от них дополнительной информации по товару, но обещания так и остались обещаниями, хотя обращался два раза. Зачем обещать? Если это сложно, нет желания, или просто лень, то так бы и сказали. И ведь товар как бы не копеечный. При этом делов-то на 5 минут!
Відповідь представника «DIAWEST»
Доброго вечора. Приносимо вибачення за ситуацію що склалась. На жаль, через відсутність світла і відповідно, відсутність інтернету ми дійсно не змогли надати Вам вчасно інформації, а саме передати фотографії додаткових характеристик товару. Просимо пробачення, ми намагаємось працювати в умовах військового стану як можна ефективніше, проте інколи бувають збої.
Георгий Валентинович не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2021

Хотів купити: Миша A4Tech Fstyler FG35 Grey, Замовлення №527

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Evgene Boykinyuk не рекомендує цей магазин
3 квітня 2021

Купив: Клавиатура Vinga KB110BK, Замовлення №372

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Покупал клавиатуру Vinga KB110BK, цена устраивала, одна из самых дешёвых среди всех магазинов на Хотлайне, но отправитель поленился донести её до отделения и отправил через курьера, чем вышла мне самой дорогой на Хотлайне. Никаких звонков перед отправкой, сообщений по эмэйл, спустя сутки ожидания отправки, пока сам не написал, только тогда прислали номер накладной. Магазин не рекомендую.
Відповідь представника «DIAWEST»
Доброго дня! Приносимо свої вибачення за незручності. На рахунок Нової пошти. У нас є договір з Новою поштою і є певні знижки. Тому вартість відправки з адреси, не відрізняється для клієнта від суми, яка б була у випадку відправки з відділення. Ми свідомо пішли на цей крок для уникнення додаткових контактів у період пандемії. На рахунок повідомлень та СМС про відправлення - також приносимо вибачення. Сайт в даний момент знаходиться на доопрацюванні, тому стався такий збій.