Наталія Бобровник не рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Хотів купити: Панель виклику DHI-VTO23

При замовленні товару строки відправлення постійно відкладаються менеджерами, при цьому без зрозумілих пояснень та причин.
Роман Домінюк рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: AJAX MOTIONCAM OUTDOOR, Датчик руху з фотокамерою для верифікації тривог Ajax MotionCam Outdoor White, Замовлення №14000

швидко віддзвонили, швидко надіслали.
Доброго дня. Дякую Вам за відгук. Фіскальний чек відправили. Гарного дня
Oksana1Oksana не рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Хотів купити: БЖД

Відповідь представника «VARIO SECURITY»
Добрий день, Оксано. Просимо вибачення за незручності. Ви робили замовлення в період, коли на ці блоки безперебійного живлення був дуже високий попит, а цей товар був у дефіциті. Дати поставок постійно переносилися, а коли товар з'являвся - його розкуповували буквально за годину-дві. У нас була одна з найнижчих цін і багато людей хотіли цей товар за нашою ціною. На жаль, ми фізично не встигали задовольняти кожен запит. Ми раді, що вам вдалося за підсумком знайти цей товар в іншому магазині. Сподіваємося, що в майбутньому ви звернетеся до нас ще раз і залишитеся задоволені нашим сервісом.
Юрий Пащенко не рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Хотів купити: Ecoflow River 2 Pro

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Зробив швидке замовлення через сайт - не відзвонили. Зв’язався з менеджером через телеграм. Там зробив резерв який підтвердили. Коли приїхав забирати - сказали що вже продали, мотивуючи це тим зо резерв зробили на вже проданий товар. Потрачений час!
Відповідь представника «VARIO SECURITY»
Добрий день, Юрію. Просимо вибачення за надані незручності. У період відключень світла попит на зарядні станції був позамежний і було дуже складно задовольнити кожен запит. Ми максимально намагалися допомогти кожному клієнту і були одними з небагатьох, хто робив бронь для покупців, хто робив знижки, хто максимально швидко обслуговував клієнтів. На жаль, у випадку з вами вийшла помилка нашого менеджера, яка принесла вам незручності. Просимо вас увійти в становище. Обіцяємо в майбутньому намагатися не допускати таких помилок.
kh_Andrii не рекомендує цей магазин
9 березня 2022

Хотів купити: Ajax

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Після замовлення перетелефонували з магазину та повідомили що ціни не коректні на сайті бо вони по курсу 29. А вони зараз рахують курс по 37 грн за долар.
Відповідь представника «VARIO SECURITY»
Доброго дня. Просимо вибачення за незручності. На жаль, у той час, коли ви зробили замовлення, у країні були перші дні війни і багато процесів було складно відрегулювати. Ми думаємо, що ви пам'ятаєте, як багато було складнощів у всіх сферах діяльності. Наш інтернет-магазин в той час максимально швидко постарався адаптувався під ситуацію і продовжив роботу в нових реаліях, але абсолютно все проконтролювати було складно. Дякуємо за розуміння
Jason dinAlt не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 грудня 2021

Купив: Мережевий відеореєстратор (NVR) Dahua Technology DHI-NVR2108-8P-I

Не сподобалося: сервісна підтримка

Не вложили гарантийный талон. Связался по вайберу - пообещали отправить и уже месяц как тишина. Получается купил без гарантии регистратор.
Відповідь представника «VARIO SECURITY»
Добрый день. Извиняемся, что так получилось. Гарантийный талон высылаем. Хорошего дня!