Chado Gig рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Elf Digital Display 65W 20000mAh Black (PPJL000001, PPJL65C), Замовлення №248334655

Купував павербенк, все сподобалось
s0meb0dy рекомендує цей магазин
11 лютого 2023

Купив: БФП Canon PIXMA G2411 (2313C025), Замовлення №227424782

Jeff Danna рекомендує цей магазин
23 червня 2022

Купив: ASUS VivoBook 15 X513EP (X513EP-BQ1140A), Замовлення №197570413

Все супер. Оформив замовлення на сайті, перетелефонували, уточнив всі деталі які мене цікавили, узгодили деталі про доставку, того ж дня відправили і на слідуючий день товар (ноутбук) був в мене на руках. Доставлено те що і замовляв, чек-накладна була в коробці. Рекомендую цей магазин.
Uncle Ben`s рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Купив: БФП Epson EcoTank I TS L3150 (C11CG86405)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Дякую. Все як має бути. Хороший продавець. Рекомендую.
Олег Попович не рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm Black Aluminium (SM-R820NZKA), Замовлення №175425781

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Прислали попередню, дешевшу версію годинника. На пошті не взяв товар. Однак чорна п'ятниця пройшла разом зі знижками(
Влад Гнаткевич рекомендує цей магазин
4 грудня 2020

Купив: БФП Epson L3151 (C11CG86411)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Покупал принтер на технолайне, покупкой доволен на все 100% и больше, сервисом тоже! Менеджер дал такую консультацию, что хотелось чаевые оставить)) Советую магазин всем! Технолайну - удачных продаж и хороших клиентов!)
Vadym Bubalo рекомендує цей магазин
3 грудня 2020

Купив: Батут FUNFIT Батут 312 см с защитной сеткой, лестницей

Дуже сподабалася робота менеджерів магазину: оперативне і якісне обслуговування, але найбільше сподобалась пляшка Єгермайстера в подарунок) Рекомендую, надійний продавець!
Олександр Згоранець рекомендує цей магазин
1 грудня 2020

Купив: БФП Canon i-SENSYS MF3010 (5252B004)

Все добре, можу рекомендувати. Принтером задоволений
Vtl_trt рекомендує цей магазин
26 листопада 2020

Купив: БФП Epson L3110

Замовлення товару пройшло дуже оперативно. Відправлення зробили в цей ж день. Товар відповідав очікуванню. Всім рекомендую!!!!!