Pasha не рекомендує цей магазин
19 лютого 2023

Купив: Фраголіно в жестяній банці 1 шт. Пиво едельбург 1 шт. Бренді сливовий 0.2 л. 3 шт., Замовлення №Замовлення 38904

Прийшла прострочена продукція, 5 бутилок це "не додивилися" як мені відповіли... Продукцію повернув
ДНЗ не рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Хотів купити: Tarapaca Вино Sarmientos Chardonnay белое сухое 0.75 л 13% (7804340802088), Tarapaca Вино Syrah Leon

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Товару немає в наявності, немає і на замовлення, хоча вказано на сайті продавця... Замовив в п'ятницю, зателефонували лише в понеділок, хоча магазин првцював у вихідні. Не запитання чому не прибрали недоступний товар из сайту я не почув нічого... НЕ РЕКОМЕНДУЮ !
Відповідь представника «RUMKA.ONLINE»
Доброго дня. Магазин на Шептицького 24Г працює кожного дня,а інтернет-магазин з понеділка по п'ятницю,з 09-00 до 18-00.Замовлення зроблені після 18-00 в п'ятницю,обробляються у понеділок,Ви робили замовлення у СУБОТУ о 10-04 ранку,тому Вам і телефонували у понеділок(ця інформація є на сайті).Що стосується наявності товару,то в нас товари,яких немає на складі,стоять під замовлення,тому що деякі постачальники довозять їх під клієнта,але не завжди він є в наявності.З цим товаром,як раз така ситуація,немає у нас на складі та немає у постачальника.Вибачте,що не змогли виконати Ваше замовлення.
Holton73 рекомендує цей магазин
14 серпня 2022

Купив: Виски Old Virginia 6 лет выдержки 0,7 л 40%

Оформил заказ через сайт, перезвонили через 5 минут, заказывал наложенным платежом, отправили вовремя. Товар пришёл целым. Цены очень приятные. Крайне рекомендую!
Natalia Listochek не рекомендує цей магазин
6 квітня 2022

Купив: Водка zubrowka biala, Замовлення №30107

Відповідь представника «RUMKA.ONLINE»
Добрый день. С начала войны т.е. с 24 февраля по 1 апреля, мы не работали. Люди разъехались кто-куда, да сайт не отключили, только горячую линию. С 1 апреля мы начали работать, все предыдущие оплаченные заказы, были поставлены на возврат. Деньги возвращаются автоматически через LiqPay, после следующих оплат, мы на скорость повлиять не можем, все платежи в порядке очереди возвращаются. Очень жаль, что это вызвало у Вас столько негатива, при чем заказ был на 537 грн, а таких как Вы было больше 20 человек и всем всё вернулось, и суммы больше были. Что касается цен, то они были довоенные, сейчас другая реальность, странно, что это не понятно.