Лусіне Гордієнко не рекомендує цей магазин
10 травня 2023

Купив: Електрична зубна щітка Oral-B PRO 750 D16 CrossAction Black (D16.513.UX Black), Замовлення №9374

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Купила щітку oral b 750 pro в грудні 2022, станом на травень 2023 не працює. Для звернення в сервіс необхідна видаткова накладна, яку в даному магазині відмовляються надати. Технічно зробити це можливо... Відповідно не маю можливості скористатися гарантією. Не якісний товар, не якісне обслуговування!
ВК не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 лютого 2022

Купив: Насадки для зубної щітки електричної Philips Sonicare For Kids HX6042/33 2шт, Замовлення №4138

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Андрей рекомендує цей магазин
9 січня 2022

Купив: Тонометр Omron M6 Comfort HEM-7360-E, Замовлення №3962

Был заказан тонометр Omron M6 Comfort, оплата сделана картой онлайн (был приятно удивлён этим функционалом, присущим более крупным и известным интернет-магазинам). В течение двух дней пришел на почтомат Новой Почты в соотсетствии с заказом. Хороший товар за отличную цену.
Vendor рекомендує цей магазин
31 січня 2021

Купив: Насадка для іригатора Waterpik WP-100, Електрична зубна щітка Panasonic EW1211, Замовлення №908

На момент купівлі відгуків на "Hotline" ще не було, тому буду першим. Замовляючи в зовсім невідомому інтернет-магазині мав деякі сумніви, але все пройшло добре і швидко, а найкраща ціна на обрані товари та безкоштовна доставка "Новою Поштою" замовлень від 1500 грн вимагає рекомендувати магазин іншим потенційним покупцям.