Jack рекомендує цей магазин
16 березня 2024 На модерації

Купив: Капсульна кавоварка еспресо CR 4414, Замовлення №11644

Замовляв кавомашину Camry CR 4414. Все пройшло добре, доставили Новою Поштою.Товар був повністю в заводських пакуваннях. Чек і гарантія в наявності
Vika Basova рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Dual Easy Fry & Grill Air Fryer EY905D10, Замовлення №11224

Рекомендую цей магазин, дуже гарне і швидке обслуговування!!! Всі деталі уточнили і дуже оперативно відправили мої замовлення. Щиро вдячна і гарних вам покупців
ПавлоS рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Mi Smart Air Fryer Pro 4L MAF05, Замовлення №10136

Дякую менеджеру за оперативність. +Безкоштовна доставка. Відправили дуже скоро.
Юля Друк рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Пилосос Numatic HVR160 Henry x1 6660?, Замовлення №10424

Все супер, рекомендую. Ціни доступні, навіть дуже...., обслуговування ?
Представник магазину «technogrill.com.ua»
Дякуємо Вам за вибір нашого інтернет-магазину
5 листопада 2023 Відповісти
Македонский рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Монітор G27QC A, Замовлення №№10311

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Відповідь представника «technogrill.com.ua»
Дякуємо Вам за вибір нашого інтернет-магазину. Гарного дня і приємного користування!
Вячеслав Сидало рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням D9 PRO (RLS5-BL0), Замовлення №37802

Приятно удивили- после заказа перезвонили буквально в течении минуты. Цена соответствовала заявленной. Отправили в тот же день . Получил на новой поште, оплатил наложкой. Магазин рекомендую. Всем удачных покупок.
Демченко С.В. рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Электрогенератор, Замовлення №4966

Это не частый случай, когда я абсолютно всем доволен и счастлив покупке! Сервис на высоте, все договоренности по оплате, гарантии и т.д. продавцом выполнены. Отправили в течение пару часов от заказа. Товар в оригинальной упаковке, работает как часы. Особая благодарность - Марьяну!!! Который полностью вел мой заказ, консультировал и помогал. Спасибо вам большое!!
Partykiev рекомендує цей магазин
30 жовтня 2022

Купив: Thrustmaster T300 RS GT EditionOfficial Sony licensed (4160681), Замовлення №4910

Швидко, якісно, дуже приємна ціна. Дякую
Roman Kozyriatskyi рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Купив: ноутбук ASUS VivoBook 15 OLED K513EA (K513EA-L11957W), Замовлення №4360

Все прийшло швидко і без проблем. Нанесли гравіювання. Рекомендую!!!!
Oleg Vakheta рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Монітор ASUS VG248QG, Замовлення №4012

Відмінний сервіс. Передзвонили, проконсультували. Все зробили швидко. Дякую.