Микола Якубовський не рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Хотів купити: набір сковорідок Tefal Ingenio My Essentials Mix (L3349453)

МПЄ не рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Хотів купити: Сушка ProfiCook PC-DR 1218

Відповідь представника «е-Кошик»
Добрий день! Вкажіть будь ласка номер замовлення, чи дані менеджера з яким розмовляли.
Игор Трофименко рекомендує цей магазин
21 травня 2023

Купив: Мобільний кондиціонер WetAir WPAC-H10K, Замовлення №43977

Мобільний кондиціонер такий, як заявлено. Турбувався, що мене можуть обманювати, адже ціна в цьому магазині на 17% нижча, ніж середня по ринку, але все Ок. Відправляли довше, ніж очікував, та в результаті я магазином задоволений. Моя оцінка магазину 9 з 10.
Ruslan_Komarov рекомендує цей магазин
23 квітня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBF80/UA, Замовлення №E41790G

Доставили товар курьером очень быстро + была бесплатная доставка, что очень приятно для нас. Все проверили при получении товара, новое и целое, спасибо за оперативность
Микола Мельник_76 рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: Телевізор KIVI 32F750NB, Замовлення №E41929K

Замовили, нам передзвонили та швидко відправили, вдячні за оперативність та безкоштовну доставку, магазину гарних продажів
Андрій Володим87 рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: Пилосос безмішковий Mystery MVC-1127, Замовлення №E40253E

Замовляли пилосос до свят, швидко отримали товар, доставка була за рахунок магазина, все працює добре
Igor Malanuk рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка Philips HD2139/40, Замовлення №E40002p

Дякуємо за швидку відправку товару, все переглянули на пошті, всі документи є, вдячні менеджерам за пораду стосовно даного товару, будем ще замовляти
Irina Boyko87 рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC716 (GC716D12), Замовлення №E38362D

Замовляли гриль собі, у подарунок отримали ще газову плиту, доставка була за рахунок магазина, що було дуже приємно) ціни актуальні, вдячні за швидку доставку
Max_Lark рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Духовка електрична Vestfrost BOV 67 BE, Замовлення №E39917

Покупали на подарок, остались довольны ценой и быстрой доставкой, рекомендуем данный магазин
Ivan Rogach рекомендує цей магазин
25 лютого 2023

Купив: Електрогриль притискний Delonghi CGH 1130 DP, Замовлення №E37370G

Дякую магазину за швидку відправку, у подарунок надіслати ще газову плиту, все працює відмінно, будемо звертатися