Carman рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Піддон для душової кабіни EGER VI`Z 599-005-80 80x80x15см квадратний акриловий із сифоном білий, Замовлення №26179

Придбав піддон для душової кабіни, зв'язалися та відправили швидко, навіть пішли на поступки і відправили товар за рахунок магазину.
Відповідь представника «DROP - магазин сантехніки»
Добрий день. Вдячні Вам за коментар та оцінку.
Oleksandr Lutsenko рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Циркуляційний насос опалення Optima OP25-40 AUTO PRIME 130 (24720), Замовлення №24373

Була проблема з товаром, але керівництво магазину особисто виправили ситуацію. Буду замовляти ще у цьому магазині, бо впевнений, що б не сталося не з моєї вини керівництво магазину допоможе із вирішенням проблеми.
Відповідь представника «DROP - магазин сантехніки»
Добрий день, Олександре. Дякуємо за співпрацю і терпіння.
Петя Иванов рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: Zerix ELW08-EP, Водонагрівач (бойлер) електричний проточний Zerix ELW08-EP, Замовлення №№23620

Норм магазин
За доставку деньги вернули, претензий не имею
23 вересня 2023 Відповісти
Nemooleg79 рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Кухонна мийка Haiba 65x50 Polish, Замовлення №21226

Придбав в цьому магазині мийку, зробив передплату на карту - за два дні забрав мийку у відділені НП. Рекомендую магазин.
Відповідь представника «DROP - магазин сантехніки»
Доброго дня. Дякуємо за зворотній зв'язок. Приємного користування!
Роман Нурметов не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 березня 2023

Купив: Cмеситель для ванны однорычажный с длинным изливом CRON MARS 006 хром силумин CR0050, Змішувач для ванни з довгим виливом Cron MARS 006, Замовлення №21374

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовлення надіслали, проте попри заявлену безкоштовну доставку все ж таки платити доведеться.
Артур не рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Хотів купити: Унитаз-компакт напольный безободковый белый KOLO NOVA PRO сиденье микролифт выпуск в стену M39045000, Замовлення №16115

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Не дивлячись на інформацію на сайті товар висилають тільки при 100% передоплаті.
Відповідь представника «DROP - магазин сантехніки»
Артур, вдячні Вам за відгук, що допоміг покращити наш сервіс. Справді, при доставці кур'єром DROP по Києву необхідна мінімальна предоплата 200 грн, чого не було зазначено в умовах доставки на сайті на час вашої покупки. Інформацію виправили. Також в якості вибачення, відправили Вам у смс сертифікат номіналом 200 грн на знижку або покупку будь-яких товарів на нашому сайті. Вдалого дня.
Як раз доставку обіцяли безкоштовну, але товар треба було оплатити наперед.
29 грудня 2021 Відповісти
OlechkaK рекомендує цей магазин
9 квітня 2021

Купив: Раковина на кухню из нержавейки квадратная MIXXUS 500мм x 500мм матовая 1мм с сифоном врезная под ст

Внимательный, грамотный продавец, серьезно отнесся к задаче. Искали мойку, которой нигде не оказалось в наличии. Из нескольких магазинов DROP единственный предложил подобрать альтернативу, уточнил параметры, проконсультировал, подобрал именно то что нужно. Доставили в срок, мойка отличного качества. Доп скидка приятно удивила!!
Відповідь представника «DROP - магазин сантехніки»
Оля, дуже вдячні Вам, що знайшли час та написали відгук! Нам дуже приємно, що все підійшло та Ви задоволені покупкою)
viculjka рекомендує цей магазин
7 квітня 2021

Купив: Водосберегающая насадка аэратор для смесителя DROP PM05T-24, расход 5 л/мин, внешняя резьба 24мм, с

Отримала посилку набору (2 насадки та лійка на душ), чоловік все поставив і хочу поділитись першим враженням. Посилка - мегакруто, каталог, інструкція, упаковка товару! На високому рівні і не шаблонно. Відчувається авторський підхід. Задоволена товаром і персоналом, дякую, успіхів вам!
Відповідь представника «DROP - магазин сантехніки»
Дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді наступним покупкам)