Олександр Назар не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 квітня 2022

Купив: Triangle Sportex TSH11(TH201) 225/55 R18

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Знайшов ці шини через Hotline в магазині ,,CENTERSHIN,, зв'язався з магазином по телефону і замовив дві шини . Наступного дня передзвонили з магазину і сказали що шини є в наявності ,попросили оплатити ,я оплатив повну вартість шин 4992 грн. ,через годину прийшла TTH з нової почти і ВСЕ !!! З'ясувалось що TTH нової пошти створена попередньо і шини Реально ще не Відправляли. НЕ ВІРТЕ І НЕ КУПУЙТЕ В ДАНОМУ МАГАЗИНІ
Відповідь представника «Центр шин»
Дякуємо за Вашу увагу до нашого магазину. По суті Вашого зауваження повідомляємо наступне: ТТН з Нової Пошти створюються попередньо, це звичайна практика. З Вашим заказом були технічні складнощі. Просимо пробачення за тимчасові незручності. Наразі Ваши шини транспортуються та обов'язково будуть доставлені до Вас. Якшо Ваше замовлення не актуально, Ви можете звернутись до нас для повернення коштів. Дякую.
На разі можу сказати,, Дякую магазину що вирішили проблему,, але чи надійний магазин вирішувати кожному самому ,мою проблему почали вирішувати лише після поганого коментаря ,а до того я три години просто не міг дозвонитися в магазин ,щоб почути пояснення . І враховуючи те що від оплати в понеділок в ранці до відправки у п'ятницю вечером ,пройшло не мало робочих днів ,а пояснення я почув тільки після відгуку... Дякую звичайно ,але за рішення проблеми ,але надійність магазину залишилась під ???
22 квітня 2022 Відповісти
Владимир не рекомендує цей магазин
13 квітня 2022

Хотів купити: Michelin Primacy 4 185/65 R15 92T XL

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «Центр шин»
Шановний Володимире! Дякуємо за Вашу увагу до нашого магазину. По суті Вашого зауваження повідомляємо наступне: Ми завжди залишаємось чесними з нашими клієнтами. Знижку яку вам запропонували реальна. Виконавши попередню оплату, Ви заощаджуєте на поверненні накладного платежу, у вашому випадку 246 грн. Це більше ніж 40%. Наразі існують складнощі з фінансуванням, тому іноді нам потрібна Ваша допомога, як і Вам наша. Ви можете знову звернутися до нас. Ми знайдемо можливість допомогти Вам.