Ігор Гармідер рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Електрична сушарка для продуктів (дегідратор) DEX DFD-165S, Сушка DEX DFD-165S, Замовлення №по телефону

Купив дегідратор DEX DFD-165S. Замовлення зробив по телефону, замовлення оброблено швидко і якісно. Доставка була Новою поштою. Товар був запакований як слід, комплектація відповідала опису. Також був гарантійний талон та електронний чек про оплату (я платив наперед). Покупкою задоволений.
Дмитрий dscomp рекомендує цей магазин
5 жовтня 2022

Купив: Саундбар DEX SBW-130, Замовлення №DEX SBW-130

Відповідь представника «DEX.UA»
Дякуємо за відгук! Для нас важлива Ваша думка щодо якості наших товарів та послуг. Приємного користування!
Aлeксeй рекомендує цей магазин
11 травня 2022

Купив: Ножеточка DKS-20, Замовлення №1801

Замовив в четвер ввечері, оплата - перевод на карту. Отримав і п'ятницю ввечері(НП, Київ - Київ) Працює. Все чудово. Магазин ще працював на цінах/залишках середини лютого.