Ден_77 не рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: TEFAL IT8490EO, Замовлення №28

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Techno-Geek»
Добрий день, клієнт придбав даний товар 20 червня 2022 року, під час отримання товару чомусь не звернувся до нас зі скаргою про механічне пошкодження шлангу і що є якась заводська проблема (якщо вона дійсно заводська - з урахуванням часу який минув). Після чого звернувся до нас з проханням замінити шланги усі за рахунок магазину - хоча як він стверджує (товаром весь цей час ніхто не користувався і лише "нещодавно" він передав його у користування) - тобто фактично з товаром ще нічого не трапилося, а магазин вже має за свої кошти щось змінювати. Погнутий шланг (який ще й працює) - це механічне пошкодження, яке виникає внаслідок неохайного використання прилада, або необачного впихання його назад у коробку, яке безкоштовній заміні з боку магазину - не підлягає, про що ми Вам і повідомили.
Вы должны понимать разницу между механическими повреждениями при эксплуатации прибора и заводским браком при вскрытии упаковки, так вот - во всех трех устройствах был заводской брак в виде погнутого/переломанного шнура, который выводит оборудование из строя. Как уже говорил - товар у меня на складе пролежал пол года и им никто не пользовался, но в отказали мне в выполнении гарантийных обязательств в течении гарантийного срока при наличии именно заводского брака, а это уже повод обратиться к проверяющим и контролирующим органам, что и было мною сделано, ждите проверок.
Представник магазину «Techno-Geek» відповів на коментар Ден_77
Можете і далі продовжувати погрожувати, нашу позицію щодо ситуації це не змінить. Різницю ми чудово розуміємо і якраз погнутий шланг - це механічне пошкодження. По вашим же словам - товар «нещодавно» ви дали у користування, хоча завіряли, що ним ніхто не користувався, тому нехай відповідні органи і займаються вашою перевіркою.
22 березня 2023 Відповісти
С вами конструктивного диалога не построишь и сразу видно что проблему поставки некачественного товара вы решать не собираетесь, это видно из переписки и это увидят все ваши будущие покупатели - как вы \"честно\" выполняете свои гарантийные обязательства. Как уже говорил - товар пол года пролежал на складе и им не пользовались, это легко можно проверить открыв парогенератор и проверив бачок нагревателя на котором остались бы следы нагрева воды, но вы даже и слышать не хотите об участии в ремонте оборудования у которого есть заводской брак и механические повреждения, которые нанесены не при эксплуатации прибора а при его сборке на заводе и использования некачественных материалов.
22 березня 2023 Відповісти
Игорь С не рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Хотів купити: Мікрохвильова піч Samsung MS22M8054AK

Недобросовісний продавець, вводить в оману клієнтів. Після замовлення передзвонили, повідомили що товар відсутній через неактуальність інформації на сайті та запропонували придбати інший товар, вже по завищеній ціні.
Відповідь представника «Techno-Geek»
Добрий день, нам шкода, що бажаного вами товару не було в наявності. Ніхто нікого в оману не вводить, ми перетелефонували і повідомили, що товар продався і запропонували альтернативу. Після чого оновили наявність на сайті.
Sergiy Perevertnyuk рекомендує цей магазин
31 січня 2022

Купив: Мікрохвильовка BFL524MW0, Замовлення №184588211

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Порадувала відповідність ціни і дуже оперативне відправлення товару (в той же день). Не порадувало - при оплаті на розрахунковий рахунок ціна за товар підвищується на 1%. Але зараз багато хто так працює. В цілому, я задоволений покупкою та роботою магазину.