Echopraxia не рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Комп'ютерне крісло для геймера Noblechairs Hero Series ST Anthracite (NBL-HRO-ST-ATC), Замовлення №42-20199796

Валентина Іванова не рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Whirlpool WRBSB 6228 B, Замовлення №не пам'ятаю

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Бейла Міклош не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 березня 2023

Хотів купити: Мобільний телефон Motorola G32 6/128Gb Mineral Grey

Белоглазова Татьяна рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: Навушники Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S Black (BHR4273GL), Замовлення №33829

Доставили швидко. Рекомендую
Сергій не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 жовтня 2022

Купив: Смартфон Motorola Moto G32 6/128GB Rose Gold (PAUU0028), Замовлення №42-18453898

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Всё шло хорошо,пока телефон не пришёл на новую почту. При вскрытии,было обнаружено, что:телефон в наличии, кабель в наличии,а зарядное устройство отсутствует! Продавец об этом не предупредил, что именно эта модель продается без зарядного устройства !!!
Ivan Herasymovych рекомендує цей магазин
23 липня 2022

Купив: Сумка для ноутбука RivaCase 15.6

Все сподобалося, товар відповідає своїм характеристикам, рекомендую.