Марія65513 рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Басейн каркасний Bestway 56420, Замовлення №277908526

Оперативно звязались зі мною. Товар був у наявності, домовились про зустріч щоб забрати товар. Супер, ввечері замовила - зранку отримала. Рекомендую магазин, приємні ціни та гарне обслуговування. Діти на літо залишаться задоволені.
Валентина Кременчук рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Обігрівач Volteno VO0274, Замовлення №2875

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Дякую.Все добре.Було приємно спілкуватися з вашим співробітником Віталієм..Все було виконано вчасно.Вашому магазину бажаю усього найкращого
Sergey Repinetskiy не рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Акумулятор для ДБЖ Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100), Замовлення №59001021086002

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Серж Д не рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Хотів купити: Гібридне ДБЖ/інвертор Volt Polska SINUS PRO 800 E 12/230V 500/800W (3SP080012E)

Юлія Маленька рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Басейн, Замовлення №248287097

Все супер. Рекомендую?
Fleurever рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №238277109

Александр Флягин рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Наушники Marshall Major IV Bluetooth Brown Детальніше: https://texnoswit.com.ua/ua/p1805256996-naush, Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Brown (1006127), Замовлення №235937519

Товар в действительности оригинальный, а не подделка. Всё проверили, отсканировали секретный код, порадовались. Очень вежливый продавец.
Igor Popov рекомендує цей магазин
12 березня 2023

Купив: Автономний пусковий пристрій з LCD-дисплеєм YATO YT-83082, Автономний пусковий пристрій (бустер) YATO YT-83082, Замовлення №231611706

Чудовий сервіс, надшвидка відправка і доставка до ін. міста. Товар прийшов зарядженим. Поки не використовував.
Відповідь представника «TexnoSwit»
Дякуємо, гарного користування)
Представник магазину «TexnoSwit»
Дякуємо, гарного користування)
23 березня 2023 Відповісти
gai663 не рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: Машинка для стрижки Philips HC5630/15 Series 5000 , Замовлення №230887259

Відповідь представника «TexnoSwit»
Прикріпляємо фото переписки із покупцем так як проблему вирішили, все довідправили і оплатили доставку документів - покупець просто заблокував наш номер телефону і невідповідав на дзвінки!!! Стосовно гарантії завжди приймаємо і перевіряємо через сайт так як там зберігаємо всю інформацію замовлень)
Юрий Удальцов не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 лютого 2023

Хотів купити: Philips Multigroom series 9000 12in1 MG9710/90, Машинка для стрижки+тример Philips Multigroom series 9000 12in1 MG9710/90

Доброго дня! Замовлення на сайтi було зробелено о 14:27 До ранку наступного дня не було нi пiдтврдження замовлення на пошту, нi по телефону, нi у месенджерах При спробi зателефонувати не вiдповiв жоден номер Чекати далi вважаю не доцiльним