Юрій7070 рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: сухий корм Josera Marinesse 2 кг (4032254743002), Замовлення №21879

Приємно здивували значні знижки на корм для котів. По деяким позиціям цей магазин просто залишив далеко позаду всіх конкурентів. Ввічливий консультант, швидке оформлення. Надійна упаковка, повна відповідність заявленого товару. Отримав замовлення Укрпоштою. Окрема подяка за приємний подаруночок. Котам сподобався. )) Продавця рекомендую і сам сподіваюся ще не раз скористатися його пропозиціями.
Дякуємо за приємний відгук
Валерия рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Купив: Туалет для кошек с угольными фильтрами Ferplast PRIMA, Замовлення №16827

Не знаю с какой целью, вес этого товара указали 17 кг. Это из чего он должен быть сделан???? Очень переплатили за доставку. Где-то раза в 2,5. Первая мысль была отправить обратно... если повторится, так и сделаю в следующий раз
Відповідь представника «Мурчик»
Доброго дня. На пошту передали посилку з нашим маркуванням, в якому була вказана вага - 1,64 кг, вартість доставки 55 грн Навіщо на пошті змінили маркування та вдесятеро завищили вагу ми з'ясуємо. Наступного разу під час отримання посилки Ви можете попросити провести контрольне зважування. З Вами звя'жуться наші менеджери, різницю ми компенсуємо.
Дякую за швидке вирішення непорозуміння. Сподіваюся, що не раз ще доведеться звернутися до вашого магазину. А на пошті я спитала про невідповідність ваги. Вони тільки плечима пожали.
14 листопада 2022 Відповісти
Shnibl рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Купив: Іграшка для котів з дерева та сизалю Ferplast PA 4998, Замовлення №13761

Все чудово, задоволений
Відповідь представника «Мурчик»
Дякуємо за приємний відгук.