Moto Z Play рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi PrimaDonna Soul ECAM 610.74.MB, Кавомашина автоматична Delonghi PrimaDonna Soul ECAM 610.75.MB, Замовлення №3121420038

Купил в этом магазине отличную кофемашину. От заказа до получения - один день. Перечислил всю сумму сразу, так что можно доверять. Отдельное спасибо менеджеру Александру за отношение к клиенту: я его конечно достал звонками, но он терпеливо всё разъяснил, как зарегистрировать товар. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «RA-SHOP»
Дякуємо за довіру до інтернет-магазину RA-SHOP. Зі святом Вас! Намагатимемося і далі доставляти радість нашим дорогим клієнтам!
Natalij Kramarenko рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Купив: Кавомашина DeLonghi ECAM 610.75 MB PrimaDonna Soul, Замовлення №700

Спасибо огромное магазину за кофемашину. Привезли своевременно, бесплатно шла доставка и кофе в подарок! Однозначно рекомендую!
Представник магазину «RA-SHOP»
Дякуємо Вам за довіру до інтернет-магазину RA-SHOP. Намагатимемося і далі доставляти радість нашим дорогим клієнтам!
18 листопада 2022 Відповісти
den_kiev рекомендує цей магазин
12 серпня 2022

Купив: Кавомашина Nivona 970, Замовлення №35/2

Хочу подякувати менеджеру Інтернет-магазину RA-SHOP за грамотну консультацію, практичний підхід, вміння чути та розуміти клієнта. Покупкою дуже задоволений. Замовлення привезли того ж дня, дуже оперативно. Усі документи були оформлені як слід (що велика рідкість, дуже багато купую в інтернеті, тому знаю), стояли печатки на гарантії та була накладна. Дякую, за рекомендацію Кави Meseta, тепер я ваш постійний покупець, буду рекомендуватиму друзям і знайомим.
Відповідь представника «RA-SHOP»
Дякуємо за довіру до інтернет-магазину RA-SHOP. Намагатимемося і далі доставляти радість нашим дорогим клієнтам!
Yevgeniy Demchuk рекомендує цей магазин
19 липня 2022

Купив: Jura e8 piano black, Замовлення №2023

Магазин дійсно професіоналів, які знають свою справу та розуміються на каві та кавомашинах. Мені все сподобалось, рекомендую.
27 липня 2022 Відповісти
Coolerrrrrr рекомендує цей магазин
13 липня 2022

Купив: Кофемашина автоматическая Jura E8 Piano Black (EB) 15355

Купував Кавомашину Jura в цьому магазині, залишився задоволений. Оператор зв’язався дуже швидко, надав всю інформацію коректно. Видача замовлення в магазині пройшла швидко, без черг. Дякую хлопчині консультанту, який пішов назустріч і допоміг. Товаром користуюсь декілька днів, поки повністю задоволений. Можу рекомендувати для покупок.
27 липня 2022 Відповісти
Alex рекомендує цей магазин
11 липня 2022

Купив: Кофемашина автоматическая Gaggia CADORNA Milk Black

Представник магазину «RA-SHOP»
Спасибо за доверие к интернет-магазину RA-SHOP. Будем стараться и дальше доставлять радость нашим дорогим клиентам!
13 липня 2022 Відповісти