Ціна збігалась із заявленою на hotline
OViktor рекомендує цей магазин
24 серпня 2024

Купив: Acer Acer Nitro V R5-7535HS/16GB/512 RTX3050 144 Гц( ANV15-41 || NH.QSHEP.001), Замовлення №...

Купляв дружині ноутбук Acer Nitro V. Можу рекомендувати магазин: привітно, всі питання і прохання вирішені, без уваги нічого не залишилось, швидко (за моїм проханням) відправили. Дякую!
Oleksii Zhuravel рекомендує цей магазин
23 серпня 2024

Купив: Motorola Razr 50 Ultra 5G 12/512GB Peac Fuzz 165 Гц, Замовлення №38785213

Чудовий мгазин, розмовляють вічливо, телефон відправили швидко, ніяких нарікань. Рекомендую.
Александр рекомендує цей магазин
20 серпня 2024

Купив: Acer Nitro V R5-7535HS/16GB/512 RTX3050 144 Гц( ANV15-41 || NH.QSHEP.001), Замовлення №Не помню

Супер магазин, отличные цены, адекватный менеджер! Рекомендую!
Дмитрий не рекомендує цей магазин
15 серпня 2024

Хотів купити: Телевізор Philips 75PUS8118

Немає в наявності
Anton Diachenko рекомендує цей магазин
8 серпня 2024

Купив: Монітор Alienware AW3225QF (210-BLLV), Замовлення №300854001

Вдячний магазину за оперативну доставку монітору, за дуже привабливою ціною. Якісна комунікація з менеджерами, відповіли на всі питання, та зорієнтували по доставці. Дякую за сервіс.
Maxim22 рекомендує цей магазин
5 серпня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №57912615

Замовляв станцію, відправили в той термін, який і обіцяли, все пройшло успішно
IIDashII рекомендує цей магазин
2 серпня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном AKG K371-BT, Мікрофон студійний/ для стрімінгу, подкастів Shure MV7-X, Замовлення №3556511366

Покупал студийный микрофон shure и студийные наушники. Всё пришло в сроки, тех поддержка на связи до глубокого вечера и отвечает на всевозможные вопросы. К сожалению модели наушников которые мне были нужны, к моменту покупки закончились, но замечательная менеджер Анастасия молниеносно помогла найти аналог студийных наушников для сведения музыкального продукта. Благодарю за товар, за обслуживание на высшем уровне! Обязательно порекомендую магазин знакомым.
Ростислав Лойко рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №123

Все чудово, приємні люди, які йдуть на зустріч, купував екофлоу, воно виявилось з нормальними розетками, офіційне і все таке, не китайська версія, сказали, що у них китайських взагалі немає. Я через це хвилювався, бо в інших магазинах може бути позначка EU, на фото європейські розетки, а потім виявляється, що це китайська версія. Забирав самовивозом, думав, що не встигну до закриття, погодились зачекати без жодних проблем.
Пан Виктор рекомендує цей магазин

Купив: Canon i-SENSYS Color MF657CDW, Замовлення №5541655

Купляв у цьому магазині принтер Canon i-SENSYS Color MF657CDW. Всі сподобалось: обслуговування, ціна, доставка і зворотній звязозв'язок. Магазин рекомендую.
Осіпов Олексій рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Motorola Edge 30 Ultra 12/256GB Starlight White 144 Гц, Замовлення №295919501

Все було чудово. Дякую!