Ціна збігалась із заявленою на hotline
Vadim Ovsannikov рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №No 072624-002

Все получил товаром доволен уже использую ? очень хороший сервис могу рекомендовать точно ? желаю всем добра
Mr. Kilya рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU), Замовлення №2265

Дякую продавцю. відправка оперативна, товар перевірений. все працює.
Oleg Simonenko не рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Хотів купити: EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU), Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU)

зробив замовлення онлайн, менеджер не зателефонував пройшов тиждень
Відповідь представника «AgroMarka»
Напишіть будь ласка номер замовлення
незнаю номера в пошті не знайшов і в спамі теж, я в описі ще писав що замовлення не відправляється якщо адресну доставку обрати, і відправилось тільки коли обрав доставку в відділення.
11 липня 2024 Відповісти
по логах браузера ось знайшов: Ваше замовлення №23861 - прийнято
11 липня 2024 Відповісти
Представник магазину «AgroMarka» відповів на коментар Oleg Simonenko
Доброго дня, по замовленню вам телефонували 2 рази. Зараз при відключеннях дуже поганий связко, тому до вас дзвінок міг навіть не дійти. Але ми телефонули.
13 липня 2024 Відповісти
F4nT0m рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Купив: Додаткова батарея для зарядної станції EcoFlow DELTA 2 Extra Battery (ZMR330EB, EFD330-EB), Замовлення №23860/2904307

Все чудово. Замовив АКБ на сайті, Перетелефонували дуже швидко. Відправили АКБ в той же день (№ТТН сповістив додаток НП зранку). Наступного дня отримав АКБ на НП. Все нове, запаковане і працює за гарною ціною. Рекомендую цей магазин.
Ali рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №123456

Замовив по телефону доставку (тому не маю номера замовлення). Привезли того ж дня, нову, запаковану станцію, за ціною як на сайті. Все чітко, працює вже кілька тижднів.
РОМАН ПЛЕТЮК рекомендує цей магазин
23 червня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB55 Portable Power Station 537Wh, Замовлення №59001170416934

Купував зарядну станцію BLUETTI EB55 у магазині AgroMarka. Замовлення оформили дуже швидко, і вже наступного дня товар відправили на відділення Нової Пошти. Дуже сподобалося, що для замовлення на таку велику суму не потрібно було робити передоплату – оплатив вже при отриманні. Магазин залишив лише позитивні враження. Швидка обробка замовлення, оперативна доставка та зручні умови. Рекомендую всім!
alex2005 рекомендує цей магазин
19 червня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC70P, Замовлення №290449

Представник магазину «AgroMarka»
Щиро дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашої роботи! Ми раді, що зарядна станція повністю виправдала ваші очікування. Ми завжди прагнемо надавати якісний сервіс, і ваша позитивна оцінка для нас дуже важлива. Раді, що змогли швидко доставити товар, особливо в цей складний час. Дякуємо за вибір нашого магазину! Сподіваємося на подальшу співпрацю. З найкращими побажаннями, AgroMarka.
24 червня 2024 Відповісти
Кирило0308 рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №№23713

Дуже довольний покупкою у цьому магазині: - попередньо зателефонував і мене у повній мірі проконсультували - після оформлення замовлення оперативно зв'язалися і товар відгрузили дуже швидко - замовлення прийшло у повній комплектації і належному товарному вигляді Дуже сподобалось, що на замовлення такої великої суми не довелося робити передплат, а саме по факту отримання. У цілому - Рекомендую!
Представник магазину «AgroMarka»
Щиро дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU) повністю виправдала ваші очікування. Ваші слова про відповідність ціни, наявність товару, оперативне відвантаження та комфортні умови оплати надихають нас. Ми завжди прагнемо надавати якісний сервіс, і ваша позитивна оцінка для нас дуже важлива. Дякуємо за рекомендацію нашого магазину! Сподіваємося на подальшу співпрацю. З найкращими побажаннями, AgroMarka!
-ANG3L- рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200P, Замовлення №2904269

Купил станцию. В эту вторую волну отключений, где у всех закончились, в этом магазине был в наличии и по нормальной, доя этого времени, цене. Позвонил в 17:00 в 20:00 уже привезли.
Anatoliy Salyga рекомендує цей магазин
14 червня 2024

Купив: Flow river pro, Замовлення №290446

Дякую! Сервіс ,швидкість ,порядність.